Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
A-League Women •
07.02.2026 — 11:30
Melbourne Victory W
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 1.09
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Newcastle Jets FC W
Elo: 1439λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Melbourne Victory W - Newcastle Jets FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Newcastle Jets FC W %34.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne Victory W xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Newcastle Jets FC W xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%34.0
X (Beraberlik)
%31.2
2 (Deplasman)
%34.8
Çifte Şans 1X: %65.2
Çifte Şans X2: %66.0
Çifte Şans 12: %68.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.8
0.5 Alt: %12.2
1.5 Üst: %65.4
1.5 Alt: %34.6
2.5 Üst: %37.5
2.5 Alt: %62.5
3.5 Üst: %17.9
3.5 Alt: %82.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.3
KG Yok
%54.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.2
0-1
%11.3
1-0
%11.1
1-2
%7.4
2-1
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6
İY X: %48.3
İY 2: %26.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.0
İY 0.5 Alt: %38.0
İY 1.5 Üst: %26.6
İY 1.5 Alt: %73.4
İY 2.5 Üst: %7.8
İY 2.5 Alt: %92.3
İY 3.5 Üst: %1.8
İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
4.09
=
Toplam
8.36
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.8
8.5 Alt: %54.2
9.5 Üst: %32.9
9.5 Alt: %67.1
10.5 Üst: %22.2
10.5 Alt: %77.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.85 Korner (Ev: 1.96, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %34.1
İY 4.5 Alt: %65.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.4 |
Eşit: %14.0 |
Dep: %40.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.6
Ev: 10.7 • Dep: 9.9
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.8 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %40.7
21.5 Alt: %59.3
23.5 Şut Üst: %25.4
23.5 Alt: %74.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.1
7.5 Alt: %56.9
8.5 İsabetli Üst: %29.7
8.5 Alt: %70.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMelbourne Victory W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Newcastle Jets FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Melbourne Victory W (0.0)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %31.3
Newcastle Jets FC W (+0.00)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.21 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.25 | @6.49 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.00 | @5.76 | %17.4 | %20.1 | @1.21 | %82.6 |
| -0.75 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -0.50 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.51 | %66.0 |
| -0.25 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
| 0.0 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %31.3 | @1.98 | %50.6 |
| +0.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +0.50 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.88 | %34.8 |
| +0.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.4 |
| +1.00 | @1.22 | %82.0 | %20.4 | @5.54 | %18.0 |
| +1.25 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.25 | %16.0 |
| +1.50 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.96 | %14.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +2.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %27.9 | @2.08 | %48.1 |
| +2.25 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +2.50 | @2.67 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +2.75 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.4 |
| +3.00 | @4.53 | %22.1 | %19.6 | @1.28 | %77.9 |
| +3.25 | @5.08 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| +3.50 | @5.63 | %17.8 | %0.0 | @1.22 | %82.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.2% | 11.3% | 6.8% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.2% | 14.4% | 7.4% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.6% | 7.3% | 4.0% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.4% | 2.7% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Melbourne Victory W — Son 5 Maç
M
vs Canberra United W (D)
3 - 1
B
vs Sydney FC W (E)
0 - 0
G
vs Sydney FC W (E)
2 - 0
G
vs Sydney FC W (D)
0 - 1
G
vs Sydney FC W (D)
0 - 4
Newcastle Jets FC W — Son 5 Maç
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 2
G
vs Sydney FC W (E)
1 - 0
G
vs Sydney FC W (D)
1 - 2
M
vs Sydney FC W (D)
2 - 1
M
vs Sydney FC W (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.