Myanmar
National League •
16.01.2026 — 12:00
Yarmanya United
Elo: 1377λ (Beklenen Gol): 1.43
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Rakhine United
Elo: 1440λ (Beklenen Gol): 2.36
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Yarmanya United - Rakhine United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.43, Dep: 2.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rakhine United %57.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yarmanya United xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Rakhine United xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.43 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.0
X (Beraberlik)
%20.5
2 (Deplasman)
%57.6
Çifte Şans 1X: %42.5
Çifte Şans X2: %78.0
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1
0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.7
1.5 Alt: %10.3
2.5 Üst: %72.9
2.5 Alt: %27.1
3.5 Üst: %52.4
3.5 Alt: %47.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.5
KG Yok
%30.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.0
1-1
%8.2
1-3
%7.1
2-2
%6.4
0-2
%6.3
2-1
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.2
İY X: %34.9
İY 2: %43.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8
İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.5
İY 1.5 Alt: %48.5
İY 2.5 Üst: %24.0
İY 2.5 Alt: %76.0
İY 3.5 Üst: %8.9
İY 3.5 Alt: %91.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.96
+
Dep
6.79
=
Toplam
11.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.8
8.5 Alt: %17.2
9.5 Üst: %73.5
9.5 Alt: %26.5
10.5 Üst: %62.6
10.5 Alt: %37.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.41 Korner (Ev: 2.28, Dep: 3.12)
İY 4.5 Üst: %62.8
İY 4.5 Alt: %37.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.7 |
Eşit: %10.3 |
Dep: %65.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.4
Ev: 12.8 • Dep: 17.6
İsabetli Şut
10.6
Ev: 4.5 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.2
21.5 Alt: %4.8
23.5 Şut Üst: %89.7
23.5 Alt: %10.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.7
7.5 Alt: %17.3
8.5 İsabetli Üst: %72.8
8.5 Alt: %27.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiYarmanya United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rakhine United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Yarmanya United (+0.75)
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rakhine United (-0.75)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.26 | %9.8 | %0.0 | @1.11 | %90.3 |
| -1.25 | @9.61 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -1.00 | @8.96 | %11.2 | %12.7 | @1.13 | %88.8 |
| -0.75 | @5.82 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.50 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
| -0.25 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| 0.0 | @3.51 | %28.5 | %21.3 | @1.40 | %71.5 |
| +0.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| +0.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +0.75 Ana Hat | @2.05 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| +1.00 | @1.80 | %55.5 | %21.3 | @2.25 | %44.5 |
| +1.25 | @1.65 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +1.50 | @1.54 | %64.9 | %0.0 | @2.85 | %35.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.57 | %11.7 |
| +2.00 | @1.15 | %87.1 | %17.5 | @7.75 | %12.9 |
| +2.25 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.71 | %21.2 |
| +2.50 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.56 | %28.1 |
| +2.75 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
| +3.00 | @1.56 | %64.3 | %21.3 | @2.80 | %35.7 |
| +3.25 | @1.77 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.4 |
| +3.50 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %0.0 | @2.02 | %49.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.9% | 4.9% | 6.5% | 5.1% | 3.0% | 1.4% |
| 1 Gol | 2.8% | 8.5% | 9.3% | 7.3% | 4.3% | 2.0% |
| 2 Gol | 2.4% | 5.7% | 6.7% | 5.3% | 3.1% | 1.5% |
| 3 Gol | 1.1% | 2.7% | 3.2% | 2.5% | 1.5% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.4% | 1.0% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Yarmanya United — Son 5 Maç
M
vs Dagon Port (E)
2 - 7
B
vs Sagaing United (D)
0 - 0
M
vs Ayeyawady United (E)
0 - 1
Rakhine United — Son 5 Maç
B
vs Ayeyawady United (E)
1 - 1
G
vs Ayeyawady United (D)
1 - 2
B
vs Ayeyawady United (E)
1 - 1
B
vs Ayeyawady United (E)
2 - 2
G
vs GFA (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.