Maç Listesine Dön
Myanmar National League • 09.02.2026 — 12:00

Yarmanya United

Elo: 1372
λ (Beklenen Gol): 1.16
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Hantharwady United

Elo: 1574
λ (Beklenen Gol): 5.21
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Yarmanya United - Hantharwady United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 5.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hantharwady United %92.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %4.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Yarmanya United xG 1.55
Dengeli
Hantharwady United xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %2.8
X (Beraberlik) %4.9
2 (Deplasman) %92.3

Çifte Şans 1X: %7.7
Çifte Şans X2: %97.2
Çifte Şans 12: %95.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6 0.5 Alt: %0.4
1.5 Üst: %98.7 1.5 Alt: %1.3
2.5 Üst: %94.8 2.5 Alt: %5.2
3.5 Üst: %86.8 3.5 Alt: %13.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.3
KG Yok %31.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-5
%6.9
1-4
%6.7
1-6
%6.0
0-5
%6.0
0-4
%5.7
0-6
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %6.6 İY X: %17.7 İY 2: %75.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %93.2 İY 0.5 Alt: %6.8
İY 1.5 Üst: %76.4 İY 1.5 Alt: %23.6
İY 2.5 Üst: %50.2 İY 2.5 Alt: %49.8
İY 3.5 Üst: %25.7 İY 3.5 Alt: %74.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.41
+
Dep 9
=
Toplam 13.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.8 8.5 Alt: %8.2
9.5 Üst: %86.0 9.5 Alt: %14.0
10.5 Üst: %78.2 10.5 Alt: %21.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.17 Korner (Ev: 2.03, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %73.7 İY 4.5 Alt: %26.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %8.0 | Eşit: %5.1 | Dep: %86.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.1
Ev: 11.1 • Dep: 20
İsabetli Şut 12
Ev: 4 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.4 21.5 Alt: %3.6
23.5 Şut Üst: %91.9 23.5 Alt: %8.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.9 7.5 Alt: %9.2
8.5 İsabetli Üst: %84.2 8.5 Alt: %15.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Yarmanya United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hantharwady United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Yarmanya United (+2.00)
@3.06
%32.6 İhtimal
İade (Push): %20.7
Hantharwady United (-2.00)
@1.48
%67.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.36
%73.7 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@3.81
%26.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @74.46 %1.3 %0.0 @1.01 %98.7
-1.25 @73.35 %1.4 %0.0 @1.01 %98.6
-1.00 @72.24 %1.4 %3.0 @1.01 %98.6
-0.75 @34.80 %2.9 %0.0 @1.03 %97.1
-0.50 @23.15 %4.3 %0.0 @1.05 %95.7
-0.25 @22.26 %4.5 %0.0 @1.05 %95.5
0.0 @21.36 %4.7 %7.7 @1.05 %95.3
+0.25 @11.75 %8.5 %0.0 @1.09 %91.5
+0.50 @8.31 %12.0 %0.0 @1.14 %88.0
+0.75 @7.73 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
+1.00 @7.16 %14.0 %13.8 @1.16 %86.0
+1.25 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
+1.50 @3.86 %25.9 %0.0 @1.35 %74.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.02 %97.9 %0.0 @47.37 %2.1
+2.00 @1.02 %97.8 %6.1 @45.87 %2.2
+2.25 @1.06 %94.7 %0.0 @18.95 %5.3
+2.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.22 %8.2
+2.75 @1.10 %91.3 %0.0 @11.44 %8.7
+3.00 @1.10 %90.6 %12.8 @10.66 %9.4
+3.25 @1.18 %84.5 %0.0 @6.43 %15.6
+3.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.4% 1.4% 4.0% 7.0% 9.1% 9.5%
1 Gol 0.2% 1.9% 4.7% 8.1% 10.5% 11.0%
2 Gol 0.2% 1.0% 2.7% 4.7% 6.1% 6.4%
3 Gol 0.1% 0.4% 1.0% 1.8% 2.4% 2.5%
4 Gol 0.0% 0.1% 0.3% 0.5% 0.7% 0.7%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.1% 0.1% 0.2% 0.2%
Yarmanya United — Son 5 Maç
M vs Yangon United (D)
6 - 1
M vs Sagaing United (E)
2 - 4
B vs Yadanarbon (D)
1 - 1
M vs Rakhine United (E)
1 - 2
M vs Dagon Port (E)
2 - 7
Hantharwady United — Son 5 Maç
G vs Dagon Port (D)
1 - 4
G vs Yadanarbon (D)
1 - 4
G vs Yadanarbon (D)
1 - 2
G vs Yadanarbon (E)
1 - 0
G vs Yadanarbon (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.