Myanmar
National League •
26.02.2026 — 12:00
Dagon Port
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 4.00
5 - 2
Tamamlandı
İY: 4 - 1
Yarmanya United
Elo: 1372λ (Beklenen Gol): 2.05
Model Güven Derecesi:
%81
Dagon Port - Yarmanya United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.00, Dep: 2.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Dagon Port %71.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %85.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%63.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dagon Port xG
3.74
Dengeli
Yarmanya United xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%71.5
X (Beraberlik)
%12.9
2 (Deplasman)
%15.6
Çifte Şans 1X: %84.4
Çifte Şans X2: %28.5
Çifte Şans 12: %87.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5
0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.4
1.5 Alt: %1.6
2.5 Üst: %93.9
2.5 Alt: %6.1
3.5 Üst: %85.0
3.5 Alt: %15.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%85.6
KG Yok
%14.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-2
%5.4
4-2
%5.4
3-1
%5.3
4-1
%5.3
5-2
%4.3
5-1
%4.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %55.8
İY X: %25.6
İY 2: %18.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.3
İY 0.5 Alt: %7.7
İY 1.5 Üst: %75.4
İY 1.5 Alt: %24.6
İY 2.5 Üst: %49.2
İY 2.5 Alt: %50.8
İY 3.5 Üst: %26.2
İY 3.5 Alt: %73.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.13
+
Dep
6.12
=
Toplam
16.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.1
8.5 Alt: %1.9
9.5 Üst: %96.2
9.5 Alt: %3.8
10.5 Üst: %93.1
10.5 Alt: %6.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.48 Korner (Ev: 4.66, Dep: 2.82)
İY 4.5 Üst: %86.6
İY 4.5 Alt: %13.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.4 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %13.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
39.7
Ev: 24 • Dep: 15.7
İsabetli Şut
15.4
Ev: 10 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9
21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.7
23.5 Alt: %0.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.6
7.5 Alt: %1.4
8.5 İsabetli Üst: %96.9
8.5 Alt: %3.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDagon Port
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Yarmanya United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Dagon Port (-1.25)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Yarmanya United (+1.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.30
%77.0 İhtimal
İade (Push): %17.1
+4.00 Gol Alt
@4.34
%23.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| -1.25 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| -1.00 | @1.73 | %57.7 | %19.5 | @2.37 | %42.3 |
| -0.75 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| -0.50 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| -0.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| 0.0 | @1.27 | %78.7 | %16.2 | @4.70 | %21.3 |
| +0.25 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
| +0.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +0.75 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.38 | %13.6 |
| +1.00 | @1.10 | %91.2 | %9.9 | @11.36 | %8.8 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @11.98 | %8.4 |
| +1.50 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.61 | %7.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @49.16 | %2.0 |
| +2.00 | @1.02 | %97.9 | %5.8 | @47.69 | %2.1 |
| +2.25 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @19.91 | %5.0 |
| +2.50 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.86 | %7.8 |
| +2.75 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.13 | %8.2 |
| +3.00 | @1.10 | %91.2 | %11.3 | @11.40 | %8.8 |
| +3.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.02 | %14.2 |
| +3.50 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.24 | %19.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 1.0% | 2.7% | 2.6% | 1.8% | 0.9% | 0.4% |
| 2 Gol | 2.5% | 5.0% | 5.1% | 3.5% | 1.8% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.3% | 6.7% | 6.9% | 4.7% | 2.4% | 1.0% |
| 4 Gol | 3.3% | 6.7% | 6.9% | 4.7% | 2.4% | 1.0% |
| 5 Gol | 2.6% | 5.4% | 5.5% | 3.7% | 1.9% | 0.8% |
Dagon Port — Son 5 Maç
B
vs Thitsar Arman (D)
2 - 2
M
vs Ayeyawady United (D)
1 - 0
B
vs Dagon (E)
2 - 2
M
vs Hantharwady United (E)
1 - 4
M
vs Yangon United (D)
4 - 0
Yarmanya United — Son 5 Maç
M
vs I.S.P.E (E)
1 - 2
M
vs Hantharwady United (E)
0 - 1
M
vs Yangon United (D)
6 - 1
M
vs Sagaing United (E)
2 - 4
B
vs Yadanarbon (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.01.2026 | National League | Yarmanya United | 2 - 7 | Dagon Port |