Maç Listesine Dön
Myanmar National League • 08.03.2026 — 12:00

Shan United

Elo: 1640
λ (Beklenen Gol): 4.38
5 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Yarmanya United

Elo: 1388
λ (Beklenen Gol): 0.90
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Shan United - Yarmanya United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.38, Dep: 0.90 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Shan United %90.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %6.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %76.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Shan United xG 3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Yarmanya United xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.38 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %90.9
X (Beraberlik) %6.1
2 (Deplasman) %3.0

Çifte Şans 1X: %97.0
Çifte Şans X2: %9.1
Çifte Şans 12: %93.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1 0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %96.9 1.5 Alt: %3.2
2.5 Üst: %89.4 2.5 Alt: %10.6
3.5 Üst: %76.4 3.5 Alt: %23.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.8
KG Yok %41.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
4-0
%8.1
3-0
%7.4
4-1
%7.3
5-0
%7.1
3-1
%6.7
5-1
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %73.2 İY X: %20.5 İY 2: %6.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.7 İY 0.5 Alt: %10.4
İY 1.5 Üst: %67.6 İY 1.5 Alt: %32.4
İY 2.5 Üst: %39.4 İY 2.5 Alt: %60.6
İY 3.5 Üst: %17.5 İY 3.5 Alt: %82.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.5
+
Dep 3.66
=
Toplam 14.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.3 8.5 Alt: %5.7
9.5 Üst: %89.8 9.5 Alt: %10.2
10.5 Üst: %83.5 10.5 Alt: %16.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.51 Korner (Ev: 4.83, Dep: 1.68)
İY 4.5 Üst: %77.8 İY 4.5 Alt: %22.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %95.7 | Eşit: %2.1 | Dep: %2.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.7
Ev: 24 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 13
Ev: 10 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.0 21.5 Alt: %2.0
23.5 Şut Üst: %95.2 23.5 Alt: %4.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.5 7.5 Alt: %5.5
8.5 İsabetli Üst: %89.9 8.5 Alt: %10.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Shan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Yarmanya United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Shan United (-2.00)
@1.51
%66.1 İhtimal
İade (Push): %21.2
Yarmanya United (+2.00)
@2.95
%33.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.69
%59.3 İhtimal
İade (Push): %22.8
+4.00 Gol Alt
@2.45
%40.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.36 %73.3 %0.0 @3.74 %26.7
-1.25 @1.27 %79.0 %0.0 @4.77 %21.0
-1.00 @1.17 %85.8 %14.5 @7.03 %14.2
-0.75 @1.15 %86.9 %0.0 @7.62 %13.1
-0.50 @1.14 %87.8 %0.0 @8.22 %12.2
-0.25 @1.09 %91.6 %0.0 @11.88 %8.4
0.0 @1.05 %95.7 %8.2 @23.10 %4.3
+0.25 @1.04 %95.9 %0.0 @24.13 %4.1
+0.50 @1.04 %96.0 %0.0 @25.17 %4.0
+0.75 @1.03 %97.4 %0.0 @38.54 %2.6
+1.00 @1.01 %98.8 %2.8 @85.06 %1.2
+1.25 @1.01 %98.8 %0.0 @86.30 %1.2
+1.50 @1.01 %98.9 %0.0 @87.54 %1.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.05 %95.6 %0.0 @22.61 %4.4
+2.00 @1.05 %95.3 %10.0 @21.42 %4.7
+2.25 @1.11 %90.3 %0.0 @10.32 %9.7
+2.50 @1.17 %85.8 %0.0 @7.04 %14.2
+2.75 @1.18 %84.5 %0.0 @6.43 %15.6
+3.00 @1.21 %82.8 %17.3 @5.83 %17.2
+3.25 @1.33 %75.0 %0.0 @4.00 %25.0
+3.50 @1.46 %68.5 %0.0 @3.18 %31.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.9% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
1 Gol 2.9% 3.0% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0%
2 Gol 6.7% 6.1% 2.7% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 9.8% 8.9% 4.0% 1.2% 0.3% 0.0%
4 Gol 10.8% 9.7% 4.4% 1.3% 0.3% 0.1%
5 Gol 9.4% 8.5% 3.8% 1.2% 0.3% 0.0%
Shan United — Son 5 Maç
G vs Dagon (D)
1 - 3
G vs Dagon (E)
4 - 0
B vs Dagon (D)
0 - 0
G vs Dagon (E)
2 - 1
G vs Dagon (E)
3 - 1
Yarmanya United — Son 5 Maç
M vs Dagon Port (D)
5 - 2
M vs I.S.P.E (E)
1 - 2
M vs Hantharwady United (E)
0 - 1
M vs Yangon United (D)
6 - 1
M vs Sagaing United (E)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.