Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 21.02.2026 — 11:30

Salavan United

Elo: 1564
λ (Beklenen Gol): 1.58
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Savannakhet

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Salavan United - Savannakhet mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Salavan United %50.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Salavan United xG 1.95
Dengeli
Savannakhet xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.2
X (Beraberlik) %27.0
2 (Deplasman) %22.8

Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %49.8
Çifte Şans 12: %73.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.4 0.5 Alt: %8.6
1.5 Üst: %73.6 1.5 Alt: %26.5
2.5 Üst: %47.4 2.5 Alt: %52.6
3.5 Üst: %25.7 3.5 Alt: %74.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.8
KG Yok %49.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%11.2
2-0
%9.6
2-1
%9.5
0-0
%8.6
0-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.6 İY X: %43.8 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.8 İY 0.5 Alt: %32.3
İY 1.5 Üst: %32.8 İY 1.5 Alt: %67.2
İY 2.5 Üst: %11.0 İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.26
+
Dep 3.85
=
Toplam 9.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.8 8.5 Alt: %44.2
9.5 Üst: %42.7 9.5 Alt: %57.3
10.5 Üst: %30.7 10.5 Alt: %69.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %40.8 İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.8 | Eşit: %12.1 | Dep: %26.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.9
Ev: 13.7 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 8
Ev: 4.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.2 21.5 Alt: %39.8
23.5 Şut Üst: %43.6 23.5 Alt: %56.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.0 7.5 Alt: %45.0
8.5 İsabetli Üst: %41.1 8.5 Alt: %59.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Salavan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Savannakhet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Salavan United (-0.50)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Savannakhet (+0.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
-1.25 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.1
-1.00 @2.90 %34.5 %23.6 @1.53 %65.5
-0.75 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.8
-0.50 Ana Hat @2.00 %50.0 %0.0 @2.00 %50.1
-0.25 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
0.0 @1.46 %68.6 %27.2 @3.18 %31.4
+0.25 @1.36 %73.5 %0.0 @3.78 %26.5
+0.50 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+0.75 @1.20 %83.1 %0.0 @5.93 %16.9
+1.00 @1.11 %90.2 %14.5 @10.15 %9.9
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @11.01 %9.1
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.87 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.4 %0.0 @3.26 %30.7
+2.00 @1.57 %63.9 %26.3 @2.77 %36.1
+2.25 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
+2.50 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
+2.75 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
+3.00 @3.10 %32.3 %21.8 @1.48 %67.7
+3.25 @3.53 %28.4 %0.0 @1.40 %71.7
+3.50 @3.96 %25.3 %0.0 @1.34 %74.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.6% 6.7% 3.8% 1.2% 0.3% 0.1%
1 Gol 11.3% 13.0% 6.0% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.6% 9.5% 4.7% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 5.1% 5.0% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.0% 2.0% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Salavan United — Son 5 Maç
B vs Luangprabang FC (D)
2 - 2
M vs Champasak United (D)
3 - 1
M vs Young Elephant (D)
3 - 0
Savannakhet — Son 5 Maç
M vs Lao Army (E)
0 - 4
M vs Young Elephant (E)
0 - 5
M vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.