Maç Listesine Dön
Laos Lao League • 21.02.2026 — 11:30

Salavan United

Elo: 1549
λ (Beklenen Gol): 1.57
4 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Savannakhet

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Salavan United - Savannakhet mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.57, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Salavan United %50.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Salavan United xG 1.95
Dengeli
Savannakhet xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.0
X (Beraberlik) %27.1
2 (Deplasman) %23.0

Çifte Şans 1X: %77.0
Çifte Şans X2: %50.0
Çifte Şans 12: %72.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.4 0.5 Alt: %8.6
1.5 Üst: %73.5 1.5 Alt: %26.5
2.5 Üst: %47.3 2.5 Alt: %52.7
3.5 Üst: %25.7 3.5 Alt: %74.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.8
KG Yok %49.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.9
1-0
%11.2
2-0
%9.5
2-1
%9.4
0-0
%8.6
0-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.5 İY X: %43.8 İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.7 İY 0.5 Alt: %32.3
İY 1.5 Üst: %32.8 İY 1.5 Alt: %67.2
İY 2.5 Üst: %11.0 İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9 İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.25
+
Dep 3.85
=
Toplam 9.1
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.8 8.5 Alt: %44.2
9.5 Üst: %42.6 9.5 Alt: %57.4
10.5 Üst: %30.6 10.5 Alt: %69.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 2.41, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %40.8 İY 4.5 Alt: %59.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.6 | Eşit: %12.1 | Dep: %26.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.9
Ev: 13.6 • Dep: 9.2
İsabetli Şut 8
Ev: 4.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %60.0 21.5 Alt: %40.0
23.5 Şut Üst: %43.4 23.5 Alt: %56.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.9 7.5 Alt: %45.1
8.5 İsabetli Üst: %41.0 8.5 Alt: %59.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Salavan United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Savannakhet
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Salavan United (-0.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Savannakhet (+0.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.82 %26.2 %0.0 @1.35 %73.9
-1.25 @3.37 %29.6 %0.0 @1.42 %70.4
-1.00 @2.92 %34.2 %23.6 @1.52 %65.8
-0.75 @2.32 %43.0 %0.0 @1.75 %57.0
-0.50 Ana Hat @2.01 %49.7 %0.0 @1.99 %50.3
-0.25 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
0.0 @1.46 %68.3 %27.2 @3.16 %31.7
+0.25 @1.36 %73.3 %0.0 @3.75 %26.7
+0.50 @1.30 %77.0 %0.0 @4.34 %23.0
+0.75 @1.20 %83.0 %0.0 @5.88 %17.0
+1.00 @1.11 %90.1 %14.5 @10.05 %10.0
+1.25 @1.10 %90.8 %0.0 @10.90 %9.2
+1.50 @1.09 %91.5 %0.0 @11.75 %8.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.44 %69.3 %0.0 @3.26 %30.7
+2.00 @1.57 %63.8 %26.4 @2.76 %36.2
+2.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+2.50 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
+2.75 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
+3.00 @3.10 %32.2 %21.8 @1.48 %67.8
+3.25 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
+3.50 @3.97 %25.2 %0.0 @1.34 %74.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.6% 6.8% 3.8% 1.3% 0.3% 0.1%
1 Gol 11.3% 13.0% 6.0% 2.0% 0.5% 0.1%
2 Gol 9.6% 9.5% 4.7% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 5.0% 5.0% 2.5% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.0% 2.0% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Salavan United — Son 5 Maç
B vs Luangprabang FC (D)
2 - 2
M vs Champasak United (D)
3 - 1
M vs Young Elephant (D)
3 - 0
Savannakhet — Son 5 Maç
M vs Lao Army (E)
0 - 4
M vs Young Elephant (E)
0 - 5
M vs Luangprabang FC (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.