Fransa
National 3 - Group C •
07.03.2026 — 19:00
Rennes II
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 1.24
1 - 1
Tamamlandı
Pontivy GSI
Elo: 1497λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rennes II - Pontivy GSI mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rennes II %40.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %38.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rennes II xG
1.60
Dengeli
Pontivy GSI xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.6
X (Beraberlik)
%30.5
2 (Deplasman)
%28.9
Çifte Şans 1X: %71.1
Çifte Şans X2: %59.4
Çifte Şans 12: %69.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.4
0.5 Alt: %11.6
1.5 Üst: %66.6
1.5 Alt: %33.4
2.5 Üst: %38.9
2.5 Alt: %61.1
3.5 Üst: %18.9
3.5 Alt: %81.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.0
KG Yok
%54.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%12.2
0-0
%11.6
0-1
%9.7
2-1
%8.2
2-0
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.7
İY X: %47.6
İY 2: %22.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.9
İY 0.5 Alt: %37.2
İY 1.5 Üst: %27.4
İY 1.5 Alt: %72.6
İY 2.5 Üst: %8.2
İY 2.5 Alt: %91.8
İY 3.5 Üst: %1.9
İY 3.5 Alt: %98.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.57
+
Dep
3.88
=
Toplam
8.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %47.0
8.5 Alt: %53.0
9.5 Üst: %34.1
9.5 Alt: %65.9
10.5 Üst: %23.1
10.5 Alt: %76.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.89 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %34.9
İY 4.5 Alt: %65.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.5 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %33.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.9
Ev: 11.6 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.4
21.5 Alt: %56.6
23.5 Şut Üst: %27.7
23.5 Alt: %72.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.8
7.5 Alt: %55.2
8.5 İsabetli Üst: %31.3
8.5 Alt: %68.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRennes II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pontivy GSI
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rennes II (-0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pontivy GSI (+0.25)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.87
%53.6 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.16
%46.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.48 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -1.25 | @4.87 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
| -1.00 | @4.26 | %23.5 | %22.3 | @1.31 | %76.5 |
| -0.75 | @3.03 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| -0.50 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| 0.0 | @1.71 | %58.4 | %30.6 | @2.40 | %41.6 |
| +0.25 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +0.50 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +0.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
| +1.00 | @1.16 | %86.6 | %17.9 | @7.44 | %13.4 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.25 | %12.1 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.06 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.00 Ana Hat | @1.87 | %53.6 | %27.8 | @2.16 | %46.4 |
| +2.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +2.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
| +2.75 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +3.00 | @4.27 | %23.4 | %20.0 | @1.31 | %76.6 |
| +3.25 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +3.50 | @5.34 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.6% | 9.7% | 5.4% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.2% | 14.2% | 6.6% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.2% | 8.2% | 4.1% | 1.4% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.4% | 3.4% | 1.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.0% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Rennes II — Son 5 Maç
M
vs Alencon (D)
4 - 3
B
vs Saint-Pierre Milizac (D)
1 - 1
B
vs Cesson (E)
1 - 1
B
vs Ergué-Gaberic (E)
1 - 1
G
vs Ergué-Gaberic (D)
3 - 4
Pontivy GSI — Son 5 Maç
G
vs Vitre (E)
1 - 0
B
vs Vannes (D)
0 - 0
M
vs Vannes (D)
2 - 1
M
vs Vannes (E)
1 - 2
M
vs Vannes (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.