Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Mexico
Liga Premier Serie A •
15.02.2026 — 04:00
Gavilanes FC Matamoros
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.16
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Real Apodaca
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.60
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gavilanes FC Matamoros - Real Apodaca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Real Apodaca %46.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gavilanes FC Matamoros xG
1.55
Dengeli
Real Apodaca xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.6
X (Beraberlik)
%26.5
2 (Deplasman)
%46.8
Çifte Şans 1X: %53.2
Çifte Şans X2: %73.4
Çifte Şans 12: %73.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.7
0.5 Alt: %7.3
1.5 Üst: %77.1
1.5 Alt: %22.9
2.5 Üst: %52.1
2.5 Alt: %47.9
3.5 Üst: %29.9
3.5 Alt: %70.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.7
KG Yok
%44.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.6
1-2
%9.4
0-1
%9.3
0-2
%8.1
0-0
%7.2
2-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.5
İY X: %42.5
İY 2: %35.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.3
İY 0.5 Alt: %29.7
İY 1.5 Üst: %36.0
İY 1.5 Alt: %64.0
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.7
İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.41
+
Dep
5.17
=
Toplam
9.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.8
8.5 Alt: %38.2
9.5 Üst: %48.8
9.5 Alt: %51.2
10.5 Üst: %36.4
10.5 Alt: %63.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.41 Korner (Ev: 2.03, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %45.0
İY 4.5 Alt: %55.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.1 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %53.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 11.1 • Dep: 13
İsabetli Şut
8.4
Ev: 3.9 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.2
21.5 Alt: %30.8
23.5 Şut Üst: %53.4
23.5 Alt: %46.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.1
7.5 Alt: %39.9
8.5 İsabetli Üst: %46.3
8.5 Alt: %53.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGavilanes FC Matamoros
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Real Apodaca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gavilanes FC Matamoros (+0.50)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Real Apodaca (-0.50)
@2.15
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.07
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.18 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
| -1.25 | @8.45 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -1.00 | @7.73 | %12.9 | %15.8 | @1.15 | %87.1 |
| -0.75 | @4.90 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| -0.50 | @3.75 | %26.7 | %0.0 | @1.36 | %73.3 |
| -0.25 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| 0.0 | @2.75 | %36.4 | %26.7 | @1.57 | %63.6 |
| +0.25 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +0.50 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| +0.75 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +1.00 | @1.46 | %68.7 | %22.2 | @3.19 | %31.3 |
| +1.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +1.50 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +2.00 | @1.45 | %69.2 | %25.2 | @3.24 | %30.8 |
| +2.25 | @1.69 | %59.2 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +2.50 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.07 | %48.2 |
| +2.75 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.3 |
| +3.00 | @2.64 | %37.9 | %22.3 | @1.61 | %62.1 |
| +3.25 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| +3.50 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.3% | 9.3% | 8.2% | 4.4% | 1.8% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.5% | 12.7% | 9.5% | 5.1% | 2.0% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.3% | 6.8% | 5.5% | 2.9% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.6% | 2.6% | 2.1% | 1.1% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Gavilanes FC Matamoros — Son 5 Maç
G
vs Chilpancingo (E)
2 - 1
M
vs Deportivo Zap (D)
4 - 3
M
vs Deportivo Zap (D)
1 - 0
B
vs Deportivo Zap (E)
1 - 1
Real Apodaca — Son 5 Maç
G
vs Chilpancingo (E)
4 - 2
G
vs Correcaminos UAT II (E)
1 - 0
G
vs Atletico Hidalgo (D)
0 - 2
G
vs Correcaminos UAT II (D)
0 - 1
G
vs Correcaminos UAT II (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.