Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Mexico
Liga Premier Serie A •
21.02.2026 — 19:00
Correcaminos UAT II
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.09
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Gavilanes FC Matamoros
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Correcaminos UAT II - Gavilanes FC Matamoros mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gavilanes FC Matamoros %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %47.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Correcaminos UAT II xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Gavilanes FC Matamoros xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.0
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%45.1
Çifte Şans 1X: %54.9
Çifte Şans X2: %73.0
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.3
0.5 Alt: %8.7
1.5 Üst: %73.4
1.5 Alt: %26.6
2.5 Üst: %47.2
2.5 Alt: %52.8
3.5 Üst: %25.6
3.5 Alt: %74.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.0
KG Yok
%48.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%10.5
1-2
%9.1
0-0
%8.7
0-2
%8.4
1-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.3
İY X: %44.3
İY 2: %33.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.6
İY 0.5 Alt: %32.4
İY 1.5 Üst: %32.7
İY 1.5 Alt: %67.3
İY 2.5 Üst: %11.0
İY 2.5 Alt: %89.0
İY 3.5 Üst: %2.9
İY 3.5 Alt: %97.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
4.89
=
Toplam
9.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %56.5
8.5 Alt: %43.5
9.5 Üst: %43.3
9.5 Alt: %56.7
10.5 Üst: %31.3
10.5 Alt: %68.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.21 Korner (Ev: 1.96, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %41.3
İY 4.5 Alt: %58.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.5 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %51.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.9
Ev: 10.7 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
8
Ev: 3.8 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %59.9
21.5 Alt: %40.1
23.5 Şut Üst: %43.3
23.5 Alt: %56.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %54.3
7.5 Alt: %45.7
8.5 İsabetli Üst: %40.4
8.5 Alt: %59.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCorrecaminos UAT II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gavilanes FC Matamoros
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Correcaminos UAT II (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gavilanes FC Matamoros (-0.25)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.32 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| -1.25 | @8.56 | %11.7 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| -1.00 | @7.80 | %12.8 | %16.4 | @1.15 | %87.2 |
| -0.75 | @4.86 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -0.50 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| -0.25 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| 0.0 | @2.66 | %37.6 | %28.0 | @1.60 | %62.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| +0.50 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +0.75 | @1.61 | %62.1 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +1.00 | @1.41 | %71.1 | %22.5 | @3.46 | %28.9 |
| +1.25 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
| +1.50 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.44 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| +2.00 | @1.57 | %63.7 | %26.4 | @2.76 | %36.3 |
| +2.25 | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.18 | %46.0 |
| +2.50 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| +2.75 | @2.47 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +3.00 | @3.11 | %32.2 | %21.7 | @1.47 | %67.8 |
| +3.25 | @3.54 | %28.3 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| +3.50 | @3.97 | %25.2 | %0.0 | @1.34 | %74.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.7% | 10.5% | 8.4% | 4.1% | 1.5% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.5% | 13.4% | 9.2% | 4.5% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.6% | 6.8% | 5.0% | 2.4% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.7% | 2.5% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Correcaminos UAT II — Son 5 Maç
M
vs Calor de San Pedro (E)
0 - 1
M
vs Zitacuaro (D)
1 - 0
M
vs Real Apodaca (D)
1 - 0
B
vs Calor de San Pedro (D)
0 - 0
M
vs Real Apodaca (E)
0 - 1
Gavilanes FC Matamoros — Son 5 Maç
G
vs Real Apodaca (E)
2 - 1
G
vs Chilpancingo (E)
2 - 1
M
vs Deportivo Zap (D)
4 - 3
M
vs Deportivo Zap (D)
1 - 0
B
vs Deportivo Zap (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.