Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
World
Youth Viareggio Cup •
14.03.2026 — 16:30
Siena U18
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 1.18
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Westchester United U18
Elo: 1451λ (Beklenen Gol): 1.56
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Siena U18 - Westchester United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.18, Dep: 1.56 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Westchester United U18 %45.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siena U18 xG
1.55
Dengeli
Westchester United U18 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.9
X (Beraberlik)
%26.9
2 (Deplasman)
%45.2
Çifte Şans 1X: %54.8
Çifte Şans X2: %72.1
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6
0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.6
1.5 Alt: %23.4
2.5 Üst: %51.5
2.5 Alt: %48.6
3.5 Üst: %29.3
3.5 Alt: %70.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.5
KG Yok
%44.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
1-2
%9.3
0-1
%9.2
0-2
%7.9
0-0
%7.4
2-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.3
İY X: %42.8
İY 2: %33.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.9
İY 0.5 Alt: %30.1
İY 1.5 Üst: %35.6
İY 1.5 Alt: %64.4
İY 2.5 Üst: %12.6
İY 2.5 Alt: %87.4
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.45
+
Dep
5.07
=
Toplam
9.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.0
8.5 Alt: %39.0
9.5 Üst: %48.0
9.5 Alt: %52.0
10.5 Üst: %35.7
10.5 Alt: %64.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.38 Korner (Ev: 2.05, Dep: 2.33)
İY 4.5 Üst: %44.4
İY 4.5 Alt: %55.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.8 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %51.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.9
Ev: 11.2 • Dep: 12.7
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.9
21.5 Alt: %32.1
23.5 Şut Üst: %52.0
23.5 Alt: %48.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.3
7.5 Alt: %40.7
8.5 İsabetli Üst: %45.5
8.5 Alt: %54.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSiena U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westchester United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Siena U18 (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Westchester United U18 (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.63 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| -1.25 | @7.92 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
| -1.00 | @7.21 | %13.9 | %16.4 | @1.16 | %86.1 |
| -0.75 | @4.64 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -0.50 | @3.58 | %28.0 | %0.0 | @1.39 | %72.0 |
| -0.25 | @3.09 | %32.4 | %0.0 | @1.48 | %67.7 |
| 0.0 | @2.61 | %38.4 | %27.1 | @1.62 | %61.7 |
| +0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +0.50 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +0.75 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +1.00 | @1.42 | %70.5 | %21.9 | @3.39 | %29.5 |
| +1.25 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.87 | %25.9 |
| +1.50 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.34 | %23.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
| +2.00 | @1.46 | %68.5 | %25.4 | @3.17 | %31.5 |
| +2.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +2.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| +2.75 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +3.00 | @2.69 | %37.1 | %22.3 | @1.59 | %62.9 |
| +3.25 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| +3.50 | @3.47 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.4% | 9.3% | 7.9% | 4.1% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 6.8% | 12.9% | 9.3% | 4.8% | 1.9% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.5% | 7.1% | 5.5% | 2.8% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.8% | 2.8% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Siena U18 — Son 5 Maç
M
vs UYSS New York U18 (E)
1 - 2
G
vs Pistoiese U18 (E)
2 - 1
M
vs Lucchese U18 (E)
0 - 3
M
vs Spezia U18 (D)
2 - 0
M
vs Sassuolo U18 (D)
6 - 0
Westchester United U18 — Son 5 Maç
B
vs Spezia U18 (D)
1 - 1
M
vs Pistoiese U18 (E)
0 - 2
M
vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 0
M
vs Sampdoria U18 (D)
2 - 1
B
vs Viareggio U18 (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.