World
Youth Viareggio Cup •
11.03.2026 — 16:30
Genoa U19
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 1.52
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Vllaznia U18
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 0.89
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Genoa U19 - Vllaznia U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 0.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Genoa U19 %51.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Genoa U19 xG
1.91
Dengeli
Vllaznia U18 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.3
X (Beraberlik)
%27.7
2 (Deplasman)
%21.0
Çifte Şans 1X: %79.0
Çifte Şans X2: %48.7
Çifte Şans 12: %72.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.0
0.5 Alt: %10.0
1.5 Üst: %70.2
1.5 Alt: %29.8
2.5 Üst: %43.2
2.5 Alt: %56.8
3.5 Üst: %22.3
3.5 Alt: %77.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.8
KG Yok
%53.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-0
%12.8
2-0
%10.4
0-0
%9.9
2-1
%9.2
0-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.7
İY X: %45.2
İY 2: %18.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.4
İY 0.5 Alt: %34.6
İY 1.5 Üst: %30.1
İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.14
+
Dep
3.62
=
Toplam
8.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.3
8.5 Alt: %48.7
9.5 Üst: %38.2
9.5 Alt: %61.8
10.5 Üst: %26.7
10.5 Alt: %73.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.03 Korner (Ev: 2.37, Dep: 1.67)
İY 4.5 Üst: %37.7
İY 4.5 Alt: %62.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.4 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %24.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 13.3 • Dep: 8.6
İsabetli Şut
7.7
Ev: 4.7 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.9
21.5 Alt: %48.1
23.5 Şut Üst: %35.4
23.5 Alt: %64.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.1
7.5 Alt: %49.9
8.5 İsabetli Üst: %36.2
8.5 Alt: %63.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGenoa U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vllaznia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Genoa U19 (-0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vllaznia U18 (+0.50)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.76 | %26.6 | %0.0 | @1.36 | %73.4 |
| -1.25 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| -1.00 | @2.84 | %35.2 | %24.5 | @1.54 | %64.8 |
| -0.75 | @2.26 | %44.2 | %0.0 | @1.79 | %55.8 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
| -0.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.46 | %40.7 |
| 0.0 | @1.41 | %70.8 | %27.9 | @3.42 | %29.2 |
| +0.25 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| +0.50 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.74 | %21.1 |
| +0.75 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.58 | %15.2 |
| +1.00 | @1.09 | %91.6 | %13.9 | @11.94 | %8.4 |
| +1.25 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @12.90 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.8 | %0.0 | @13.86 | %7.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.89 | %34.7 |
| +2.00 | @1.70 | %58.9 | %27.2 | @2.43 | %41.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.01 | %49.6 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
| +2.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.75 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +3.00 | @3.61 | %27.7 | %21.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.25 | @4.09 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +3.50 | @4.58 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.0% | 7.1% | 3.5% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 12.9% | 13.1% | 5.4% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.5% | 9.3% | 4.1% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.3% | 4.7% | 2.1% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.0% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Genoa U19 — Son 5 Maç
B
vs Mavlon U18 (E)
1 - 1
G
vs Fiorentina U19 (D)
0 - 1
G
vs Torino U18 (D)
0 - 2
G
vs Magic Stars U18 (E)
1 - 0
B
vs Serie D Selection U18 (D)
2 - 2
Vllaznia U18 — Son 5 Maç
M
vs AS Police Viareggio Team (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.