Maç Listesine Dön
Norveç Nasjonal U19 Champions League • 18.02.2026 — 17:00

Sarpsborg 08 U19

Elo: 1483
λ (Beklenen Gol): 2.19
2 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 3

Sandefjord U19

Elo: 1510
λ (Beklenen Gol): 1.74
Model Güven Derecesi:
%42
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sarpsborg 08 U19 - Sandefjord U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.19, Dep: 1.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sarpsborg 08 U19 %47.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sarpsborg 08 U19 xG 2.35
Dengeli
Sandefjord U19 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.9
X (Beraberlik) %21.6
2 (Deplasman) %30.6

Çifte Şans 1X: %69.5
Çifte Şans X2: %52.1
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4 0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.9 1.5 Alt: %9.1
2.5 Üst: %75.2 2.5 Alt: %24.8
3.5 Üst: %55.4 3.5 Alt: %44.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %73.9
KG Yok %26.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.2
1-1
%8.0
2-2
%7.1
1-2
%6.5
3-1
%6.0
3-2
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.9 İY X: %35.1 İY 2: %27.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.9 İY 0.5 Alt: %18.1
İY 1.5 Üst: %53.6 İY 1.5 Alt: %46.4
İY 2.5 Üst: %25.8 İY 2.5 Alt: %74.2
İY 3.5 Üst: %10.0 İY 3.5 Alt: %90.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.49
+
Dep 5.47
=
Toplam 11.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.2 8.5 Alt: %15.8
9.5 Üst: %75.4 9.5 Alt: %24.6
10.5 Üst: %64.9 10.5 Alt: %35.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.5 Korner (Ev: 2.99, Dep: 2.52)
İY 4.5 Üst: %64.3 İY 4.5 Alt: %35.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.0 | Eşit: %11.2 | Dep: %32.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.2
Ev: 17.4 • Dep: 13.8
İsabetli Şut 10.9
Ev: 6.2 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.5 21.5 Alt: %3.5
23.5 Şut Üst: %92.2 23.5 Alt: %7.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.3 7.5 Alt: %14.8
8.5 İsabetli Üst: %76.2 8.5 Alt: %23.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sarpsborg 08 U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sandefjord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sarpsborg 08 U19 (-0.25)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sandefjord U19 (+0.25)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
-1.25 @3.30 %30.3 %0.0 @1.43 %69.7
-1.00 @2.94 %34.0 %19.8 @1.52 %66.0
-0.75 @2.43 %41.2 %0.0 @1.70 %58.8
-0.50 @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
-0.25 Ana Hat @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
0.0 @1.65 %60.5 %22.3 @2.53 %39.5
+0.25 @1.53 %65.5 %0.0 @2.90 %34.5
+0.50 @1.44 %69.3 %0.0 @3.26 %30.7
+0.75 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+1.00 @1.22 %82.1 %15.6 @5.59 %17.9
+1.25 @1.20 %83.6 %0.0 @6.11 %16.4
+1.50 @1.18 %84.9 %0.0 @6.62 %15.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.11 %89.8 %0.0 @9.78 %10.2
+2.00 @1.13 %88.8 %16.2 @8.92 %11.2
+2.25 @1.24 %81.0 %0.0 @5.25 %19.1
+2.50 @1.34 %74.4 %0.0 @3.90 %25.6
+2.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.50 %28.6
+3.00 @1.48 %67.8 %20.5 @3.10 %32.2
+3.25 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
+3.50 @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.6% 2.9% 3.1% 1.8% 0.8% 0.3%
1 Gol 3.9% 8.3% 6.7% 3.9% 1.7% 0.6%
2 Gol 4.9% 8.5% 7.4% 4.3% 1.9% 0.7%
3 Gol 3.6% 6.2% 5.4% 3.1% 1.4% 0.5%
4 Gol 1.9% 3.4% 3.0% 1.7% 0.7% 0.3%
5 Gol 0.9% 1.5% 1.3% 0.8% 0.3% 0.1%
Sarpsborg 08 U19 — Son 5 Maç
G vs Odd U19 (D)
4 - 5
Sandefjord U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.