Maç Listesine Dön
Brazil Alagoano • 01.02.2026 — 22:00

Penedense

Elo: 1460
λ (Beklenen Gol): 0.51
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Murici Fc

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 1.36
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Penedense - Murici Fc mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.51, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Murici Fc %57.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Penedense xG 1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Murici Fc xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %12.9
X (Beraberlik) %29.6
2 (Deplasman) %57.4

Çifte Şans 1X: %42.6
Çifte Şans X2: %87.1
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.7 0.5 Alt: %16.3
1.5 Üst: %56.5 1.5 Alt: %43.5
2.5 Üst: %28.8 2.5 Alt: %71.2
3.5 Üst: %12.0 3.5 Alt: %88.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %30.3
KG Yok %69.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-1
%20.2
0-0
%16.2
0-2
%14.3
1-1
%11.4
1-2
%7.3
1-0
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %11.3 İY X: %50.3 İY 2: %38.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.4 İY 0.5 Alt: %43.6
İY 1.5 Üst: %21.0 İY 1.5 Alt: %79.0
İY 2.5 Üst: %5.3 İY 2.5 Alt: %94.7
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.1
+
Dep 4.65
=
Toplam 7.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.3 8.5 Alt: %62.8
9.5 Üst: %25.3 9.5 Alt: %74.7
10.5 Üst: %16.0 10.5 Alt: %84.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.56 Korner (Ev: 1.43, Dep: 2.14)
İY 4.5 Üst: %28.7 İY 4.5 Alt: %71.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %22.8 | Eşit: %12.6 | Dep: %64.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.6
Ev: 7.1 • Dep: 11.5
İsabetli Şut 6.5
Ev: 2.5 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.6 21.5 Alt: %75.4
23.5 Şut Üst: %13.1 23.5 Alt: %86.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.4 7.5 Alt: %67.6
8.5 İsabetli Üst: %20.6 8.5 Alt: %79.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Penedense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Murici Fc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Penedense (+0.75)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Murici Fc (-0.75)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.03
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @34.19 %2.9 %0.0 @1.03 %97.1
-1.25 @32.47 %3.1 %0.0 @1.03 %96.9
-1.00 @30.75 %3.3 %10.1 @1.03 %96.8
-0.75 @11.94 %8.4 %0.0 @1.09 %91.6
-0.50 @7.70 %13.0 %0.0 @1.15 %87.0
-0.25 @6.56 %15.3 %0.0 @1.18 %84.8
0.0 @5.41 %18.5 %29.7 @1.23 %81.5
+0.25 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
+0.50 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
+0.75 Ana Hat @2.01 %49.8 %0.0 @1.99 %50.2
+1.00 @1.68 %59.7 %28.4 @2.48 %40.3
+1.25 @1.51 %66.4 %0.0 @2.97 %33.6
+1.50 @1.41 %71.2 %0.0 @3.47 %28.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.03 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.00 @2.52 %39.6 %27.8 @1.66 %60.4
+2.25 @3.01 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
+2.50 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
+2.75 @4.54 %22.0 %0.0 @1.28 %78.0
+3.00 @7.07 %14.1 %16.8 @1.16 %85.9
+3.25 @7.79 %12.8 %0.0 @1.15 %87.2
+3.50 @8.51 %11.8 %0.0 @1.13 %88.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.3% 20.3% 14.4% 6.5% 2.2% 0.6%
1 Gol 7.0% 11.5% 7.3% 3.3% 1.1% 0.3%
2 Gol 2.0% 2.7% 1.8% 0.8% 0.3% 0.1%
3 Gol 0.3% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.0% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Penedense — Son 5 Maç
M vs CSE (D)
1 - 0
B vs Coruripe (D)
1 - 1
M vs CSE (E)
0 - 2
M vs ASA (E)
0 - 1
M vs ASA (D)
1 - 0
Murici Fc — Son 5 Maç
M vs ASA (E)
0 - 1
G vs Cruzeiro Arapiraca (D)
0 - 2
M vs CSE (E)
0 - 3
B vs CSE (D)
0 - 0
G vs CSE (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.