Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Brazil
Copa Alagoas •
05.02.2026 — 01:00
Penedense
Elo: 1460λ (Beklenen Gol): 0.35
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Murici Fc
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 0.76
Model Güven Derecesi:
%72
Penedense - Murici Fc mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.35, Dep: 0.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Murici Fc %41.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %10.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %16.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %43.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Penedense xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Murici Fc xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.35 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%15.1
X (Beraberlik)
%43.8
2 (Deplasman)
%41.1
Çifte Şans 1X: %58.9
Çifte Şans X2: %84.9
Çifte Şans 12: %56.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %66.3
0.5 Alt: %33.7
1.5 Üst: %31.0
1.5 Alt: %69.0
2.5 Üst: %10.1
2.5 Alt: %89.9
3.5 Üst: %2.6
3.5 Alt: %97.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%16.4
KG Yok
%83.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%33.7
0-1
%24.3
1-0
%11.0
1-1
%9.5
0-2
%9.4
1-2
%3.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %10.5
İY X: %64.6
İY 2: %25.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %39.0
İY 0.5 Alt: %61.0
İY 1.5 Üst: %9.2
İY 1.5 Alt: %90.8
İY 2.5 Üst: %1.4
İY 2.5 Alt: %98.6
İY 3.5 Üst: %0.2
İY 3.5 Alt: %99.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
2.79
+
Dep
3.34
=
Toplam
6.13
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %16.7
8.5 Alt: %83.3
9.5 Üst: %9.3
9.5 Alt: %90.7
10.5 Üst: %4.8
10.5 Alt: %95.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.82 Korner (Ev: 1.28, Dep: 1.54)
İY 4.5 Üst: %15.6
İY 4.5 Alt: %84.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %33.3 |
Eşit: %16.1 |
Dep: %50.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
14.8
Ev: 7 • Dep: 7.8
İsabetli Şut
5.2
Ev: 2.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %4.7
21.5 Alt: %95.3
23.5 Şut Üst: %1.7
23.5 Alt: %98.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %15.1
7.5 Alt: %84.9
8.5 İsabetli Üst: %7.9
8.5 Alt: %92.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPenedense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Murici Fc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Penedense (+0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Murici Fc (-0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.23
%31.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.45
%69.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @39.74 | %2.5 | %0.0 | @1.03 | %97.5 |
| -1.25 | @37.24 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.3 |
| -1.00 | @34.74 | %2.9 | %12.6 | @1.03 | %97.1 |
| -0.75 | @10.63 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -0.50 | @6.62 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| -0.25 | @5.17 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| 0.0 | @3.72 | %26.9 | %43.8 | @1.37 | %73.1 |
| +0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.4 | %0.0 | @1.90 | %52.6 |
| +0.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +0.75 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +1.00 | @1.23 | %81.5 | %27.8 | @5.41 | %18.5 |
| +1.25 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.45 | %15.5 |
| +1.50 | @1.15 | %86.6 | %0.0 | @7.49 | %13.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +2.00 | @7.84 | %12.8 | %20.9 | @1.15 | %87.2 |
| +2.25 | @8.88 | %11.3 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| +2.50 | @9.91 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| +2.75 | @15.16 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| +3.00 | @35.41 | %2.8 | %7.5 | @1.03 | %97.2 |
| +3.25 | @36.84 | %2.7 | %0.0 | @1.03 | %97.3 |
| +3.50 | @38.27 | %2.6 | %0.0 | @1.03 | %97.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 33.7% | 24.3% | 9.4% | 2.4% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.0% | 9.4% | 3.3% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 2.0% | 1.5% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Penedense — Son 5 Maç
B
vs Murici Fc (E)
0 - 0
M
vs CSE (D)
1 - 0
B
vs Coruripe (D)
1 - 1
M
vs CSE (E)
0 - 2
M
vs ASA (E)
0 - 1
Murici Fc — Son 5 Maç
B
vs Penedense (D)
0 - 0
M
vs ASA (E)
0 - 1
G
vs Cruzeiro Arapiraca (D)
0 - 2
M
vs CSE (E)
0 - 3
B
vs CSE (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Alagoano | Penedense | 0 - 0 | Murici Fc |