Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 10.03.2026 — 16:30

Westchester United U18

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 2.14
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Pistoiese U18

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Westchester United U18 - Pistoiese U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.14, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Westchester United U18 %50.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Westchester United U18 xG 2.35
Dengeli
Pistoiese U18 xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.8
X (Beraberlik) %22.0
2 (Deplasman) %27.2

Çifte Şans 1X: %72.8
Çifte Şans X2: %49.2
Çifte Şans 12: %78.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.2
1.5 Üst: %88.8 1.5 Alt: %11.2
2.5 Üst: %71.1 2.5 Alt: %28.9
3.5 Üst: %50.2 3.5 Alt: %49.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %70.0
KG Yok %30.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%8.9
2-1
%8.9
2-2
%6.9
1-2
%6.4
3-1
%6.3
2-0
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.4 İY X: %36.2 İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.9 İY 0.5 Alt: %20.1
İY 1.5 Üst: %50.1 İY 1.5 Alt: %49.9
İY 2.5 Üst: %22.8 İY 2.5 Alt: %77.2
İY 3.5 Üst: %8.3 İY 3.5 Alt: %91.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.39
+
Dep 5.04
=
Toplam 11.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.3 8.5 Alt: %19.7
9.5 Üst: %70.3 9.5 Alt: %29.7
10.5 Üst: %58.9 10.5 Alt: %41.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.25 Korner (Ev: 2.94, Dep: 2.32)
İY 4.5 Üst: %60.3 İY 4.5 Alt: %39.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %59.8 | Eşit: %11.1 | Dep: %29.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.7
Ev: 17.1 • Dep: 12.6
İsabetli Şut 10.4
Ev: 6.1 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.9 21.5 Alt: %6.1
23.5 Şut Üst: %87.4 23.5 Alt: %12.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.3 7.5 Alt: %18.7
8.5 İsabetli Üst: %71.0 8.5 Alt: %29.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Westchester United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pistoiese U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Westchester United U18 (-0.50)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pistoiese U18 (+0.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.41 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
-1.25 @3.06 %32.7 %0.0 @1.49 %67.3
-1.00 @2.71 %36.9 %20.7 @1.59 %63.1
-0.75 @2.26 %44.2 %0.0 @1.79 %55.8
-0.50 Ana Hat @2.00 %50.0 %0.0 @2.00 %50.1
-0.25 @1.78 %56.3 %0.0 @2.29 %43.7
0.0 @1.55 %64.6 %22.6 @2.82 %35.4
+0.25 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+0.50 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+0.75 @1.28 %78.4 %0.0 @4.62 %21.6
+1.00 @1.17 %85.1 %14.7 @6.72 %14.9
+1.25 @1.16 %86.3 %0.0 @7.30 %13.7
+1.50 @1.15 %87.3 %0.0 @7.88 %12.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.4 %0.0 @7.92 %12.6
+2.00 @1.16 %86.0 %18.2 @7.12 %14.0
+2.25 @1.29 %77.4 %0.0 @4.42 %22.6
+2.50 @1.42 %70.3 %0.0 @3.37 %29.7
+2.75 @1.50 %66.8 %0.0 @3.01 %33.3
+3.00 @1.61 %62.2 %21.5 @2.64 %37.8
+3.25 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
+3.50 Ana Hat @2.05 %48.8 %0.0 @1.95 %51.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.2% 3.4% 3.1% 1.6% 0.6% 0.2%
1 Gol 4.9% 9.2% 6.6% 3.4% 1.3% 0.4%
2 Gol 5.9% 9.1% 7.0% 3.6% 1.4% 0.4%
3 Gol 4.2% 6.5% 5.0% 2.6% 1.0% 0.3%
4 Gol 2.3% 3.5% 2.7% 1.4% 0.5% 0.2%
5 Gol 1.0% 1.5% 1.1% 0.6% 0.2% 0.1%
Westchester United U18 — Son 5 Maç
M vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 0
M vs Sampdoria U18 (D)
2 - 1
B vs Viareggio U18 (E)
3 - 3
M vs Ojodu City U18 (D)
5 - 0
G vs Galatasaray U18 (D)
2 - 3
Pistoiese U18 — Son 5 Maç
M vs Internazionale U19 (D)
6 - 0
G vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 2
M vs Empoli U19 (D)
5 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.