Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 12.03.2026 — 16:30

Siena U18

Elo: 1439
λ (Beklenen Gol): 0.61
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Pistoiese U18

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 2.67
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Siena U18 - Pistoiese U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.61, Dep: 2.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pistoiese U18 %80.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siena U18 xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pistoiese U18 xG 2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.61 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %5.7
X (Beraberlik) %13.8
2 (Deplasman) %80.5

Çifte Şans 1X: %19.5
Çifte Şans X2: %94.3
Çifte Şans 12: %86.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5 0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.4 1.5 Alt: %15.7
2.5 Üst: %63.6 2.5 Alt: %36.4
3.5 Üst: %41.5 3.5 Alt: %58.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %43.0
KG Yok %57.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%13.4
0-3
%12.0
0-1
%9.6
1-2
%8.2
0-4
%8.0
1-3
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %7.9 İY X: %32.4 İY 2: %59.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.4 İY 0.5 Alt: %23.6
İY 1.5 Üst: %43.6 İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9 İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.5 İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.31
+
Dep 7.46
=
Toplam 10.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.7 8.5 Alt: %25.3
9.5 Üst: %63.4 9.5 Alt: %36.6
10.5 Üst: %51.3 10.5 Alt: %48.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.96 Korner (Ev: 1.52, Dep: 3.43)
İY 4.5 Üst: %55.2 İY 4.5 Alt: %44.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %7.3 | Eşit: %5.6 | Dep: %87.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.3
Ev: 7.8 • Dep: 19.5
İsabetli Şut 9.5
Ev: 2.8 • Dep: 6.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.8 21.5 Alt: %13.2
23.5 Şut Üst: %76.1 23.5 Alt: %23.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.7 7.5 Alt: %27.4
8.5 İsabetli Üst: %60.2 8.5 Alt: %39.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Siena U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pistoiese U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Siena U18 (+1.75)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pistoiese U18 (-1.75)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %23.4
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @67.30 %1.5 %0.0 @1.02 %98.5
-1.25 @65.78 %1.5 %0.0 @1.02 %98.5
-1.00 @64.26 %1.6 %4.5 @1.02 %98.4
-0.75 @26.07 %3.8 %0.0 @1.04 %96.2
-0.50 @16.63 %6.0 %0.0 @1.06 %94.0
-0.25 @15.42 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
0.0 @14.21 %7.0 %14.6 @1.08 %93.0
+0.25 @6.97 %14.4 %0.0 @1.17 %85.7
+0.50 @4.85 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
+0.75 @4.33 %23.1 %0.0 @1.30 %76.9
+1.00 @3.81 %26.2 %21.5 @1.36 %73.8
+1.25 @2.85 %35.1 %0.0 @1.54 %64.9
+1.50 @2.38 %42.1 %0.0 @1.73 %57.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.5 %0.0 @5.39 %18.6
+2.00 @1.27 %78.9 %21.9 @4.73 %21.2
+2.25 @1.45 %69.2 %0.0 @3.24 %30.8
+2.50 @1.62 %61.6 %0.0 @2.60 %38.4
+2.75 @1.77 %56.5 %0.0 @2.30 %43.5
+3.00 Ana Hat @2.01 %49.9 %23.4 @1.99 %50.1
+3.25 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
+3.50 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.5% 10.1% 14.2% 12.6% 8.4% 4.5%
1 Gol 1.9% 7.0% 8.6% 7.7% 5.1% 2.8%
2 Gol 0.7% 2.0% 2.6% 2.3% 1.6% 0.8%
3 Gol 0.2% 0.4% 0.5% 0.5% 0.3% 0.2%
4 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Siena U18 — Son 5 Maç
M vs Lucchese U18 (E)
0 - 3
M vs Spezia U18 (D)
2 - 0
M vs Sassuolo U18 (D)
6 - 0
M vs Sassuolo U19 (D)
2 - 0
M vs Serie D Selection U18 (D)
1 - 0
Pistoiese U18 — Son 5 Maç
G vs Westchester United U18 (D)
0 - 2
M vs Internazionale U19 (D)
6 - 0
G vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 2
M vs Empoli U19 (D)
5 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.