Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 12.03.2026 — 16:30

Siena U18

Elo: 1441
λ (Beklenen Gol): 0.69
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Pistoiese U18

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 2.53
Model Güven Derecesi:
%64
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Siena U18 - Pistoiese U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.69, Dep: 2.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pistoiese U18 %76.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siena U18 xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Pistoiese U18 xG 2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.69 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %7.5
X (Beraberlik) %15.8
2 (Deplasman) %76.8

Çifte Şans 1X: %23.2
Çifte Şans X2: %92.5
Çifte Şans 12: %84.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %83.6 1.5 Alt: %16.4
2.5 Üst: %62.3 2.5 Alt: %37.7
3.5 Üst: %40.1 3.5 Alt: %59.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.3
KG Yok %53.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%12.8
0-3
%10.8
0-1
%9.6
1-2
%8.8
1-1
%7.5
1-3
%7.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.5 İY X: %34.0 İY 2: %56.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.7 İY 0.5 Alt: %24.3
İY 1.5 Üst: %42.7 İY 1.5 Alt: %57.3
İY 2.5 Üst: %17.3 İY 2.5 Alt: %82.7
İY 3.5 Üst: %5.3 İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.47
+
Dep 7.16
=
Toplam 10.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.3 8.5 Alt: %26.7
9.5 Üst: %61.7 9.5 Alt: %38.3
10.5 Üst: %49.5 10.5 Alt: %50.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.89 Korner (Ev: 1.59, Dep: 3.29)
İY 4.5 Üst: %54.0 İY 4.5 Alt: %46.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %9.5 | Eşit: %6.6 | Dep: %83.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 8.3 • Dep: 18.6
İsabetli Şut 9.3
Ev: 2.9 • Dep: 6.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.2 21.5 Alt: %14.8
23.5 Şut Üst: %73.7 23.5 Alt: %26.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.3 7.5 Alt: %28.7
8.5 İsabetli Üst: %58.6 8.5 Alt: %41.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Siena U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pistoiese U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Siena U18 (+1.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pistoiese U18 (-1.75)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %23.3
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @47.27 %2.1 %0.0 @1.02 %97.9
-1.25 @45.93 %2.2 %0.0 @1.02 %97.8
-1.00 @44.58 %2.2 %5.7 @1.02 %97.8
-0.75 @19.57 %5.1 %0.0 @1.05 %94.9
-0.50 @12.80 %7.8 %0.0 @1.08 %92.2
-0.25 @11.75 %8.5 %0.0 @1.09 %91.5
0.0 @10.69 %9.4 %16.5 @1.10 %90.7
+0.25 @5.72 %17.5 %0.0 @1.21 %82.5
+0.50 @4.12 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
+0.75 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
+1.00 @3.20 %31.3 %22.4 @1.45 %68.8
+1.25 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
+1.50 @2.14 %46.6 %0.0 @1.87 %53.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.24 %80.7 %0.0 @5.19 %19.3
+2.00 @1.28 %78.0 %22.2 @4.54 %22.0
+2.25 @1.47 %68.2 %0.0 @3.15 %31.8
+2.50 @1.65 %60.7 %0.0 @2.54 %39.4
+2.75 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
+3.00 Ana Hat @2.05 %48.7 %23.3 @1.95 %51.3
+3.25 @2.36 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
+3.50 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 10.0% 13.4% 11.3% 7.1% 3.6%
1 Gol 2.3% 7.8% 9.2% 7.8% 4.9% 2.5%
2 Gol 1.0% 2.5% 3.2% 2.7% 1.7% 0.9%
3 Gol 0.2% 0.6% 0.7% 0.6% 0.4% 0.2%
4 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Siena U18 — Son 5 Maç
M vs Lucchese U18 (E)
0 - 3
M vs Spezia U18 (D)
2 - 0
M vs Sassuolo U18 (D)
6 - 0
Pistoiese U18 — Son 5 Maç
G vs Westchester United U18 (D)
0 - 2
M vs Internazionale U19 (D)
6 - 0
G vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 2
M vs Empoli U19 (D)
5 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.