Fransa
Ligue 1 •
24.02.2026 — 16:00
Saint-Luc
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 0.57
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
FC Tshikas
Elo: 1459λ (Beklenen Gol): 0.49
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Saint-Luc - FC Tshikas mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.57, Dep: 0.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Luc %29.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %9.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %17.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %46.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %44.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Luc xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FC Tshikas xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.57 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.4
X (Beraberlik)
%46.7
2 (Deplasman)
%24.0
Çifte Şans 1X: %76.0
Çifte Şans X2: %70.6
Çifte Şans 12: %53.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %64.3
0.5 Alt: %35.7
1.5 Üst: %29.0
1.5 Alt: %71.0
2.5 Üst: %9.0
2.5 Alt: %91.0
3.5 Üst: %2.2
3.5 Alt: %97.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%17.3
KG Yok
%82.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%35.7
1-0
%19.1
0-1
%16.2
1-1
%10.3
2-0
%5.6
0-2
%4.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.3
İY X: %66.4
İY 2: %15.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %37.4
İY 0.5 Alt: %62.6
İY 1.5 Üst: %8.5
İY 1.5 Alt: %91.5
İY 2.5 Üst: %1.2
İY 2.5 Alt: %98.8
İY 3.5 Üst: %0.1
İY 3.5 Alt: %99.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.22
+
Dep
2.76
=
Toplam
5.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %15.1
8.5 Alt: %84.9
9.5 Üst: %8.3
9.5 Alt: %91.7
10.5 Üst: %4.2
10.5 Alt: %95.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.75 Korner (Ev: 1.48, Dep: 1.27)
İY 4.5 Üst: %14.5
İY 4.5 Alt: %85.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.0 |
Eşit: %16.4 |
Dep: %34.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
13.6
Ev: 7.5 • Dep: 6.1
İsabetli Şut
4.8
Ev: 2.7 • Dep: 2.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %2.2
21.5 Alt: %97.8
23.5 Şut Üst: %0.7
23.5 Alt: %99.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %11.0
7.5 Alt: %89.0
8.5 İsabetli Üst: %5.4
8.5 Alt: %94.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Tshikas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Luc (0.0)
@1.82
%55.0 İhtimal
İade (Push): %46.7
FC Tshikas (+0.00)
@2.22
%45.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@3.45
%29.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.41
%71.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.45 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.25 | @11.98 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.00 | @10.50 | %9.5 | %21.9 | @1.11 | %90.5 |
| -0.75 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| -0.50 | @3.41 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.7 |
| -0.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.82 | %55.0 | %46.7 | @2.22 | %45.0 |
| +0.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +0.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +0.75 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.19 | %16.2 |
| +1.00 | @1.07 | %93.5 | %18.7 | @15.33 | %6.5 |
| +1.25 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.09 | %5.9 |
| +1.50 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.85 | %5.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| +2.00 | @8.90 | %11.2 | %20.0 | @1.13 | %88.8 |
| +2.25 | @10.01 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| +2.50 | @11.13 | %9.0 | %0.0 | @1.10 | %91.0 |
| +2.75 | @17.24 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| +3.00 | @41.93 | %2.4 | %6.8 | @1.02 | %97.6 |
| +3.25 | @43.45 | %2.3 | %0.0 | @1.02 | %97.7 |
| +3.50 | @44.97 | %2.2 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 35.7% | 16.2% | 4.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 19.1% | 10.3% | 2.3% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 5.6% | 2.7% | 0.7% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Luc — Son 5 Maç
B
vs Lubumbashi Sport (E)
0 - 0
M
vs Lubumbashi Sport (D)
1 - 0
G
vs FC Tshikas (D)
0 - 1
M
vs Tanganyika (E)
0 - 2
B
vs CS Manika (D)
0 - 0
FC Tshikas — Son 5 Maç
M
vs Tshinkunku (E)
0 - 1
M
vs Saint-Luc (E)
0 - 1
B
vs CS Manika (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 28.12.2025 | Ligue 1 | FC Tshikas | 0 - 1 | Saint-Luc |