Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
World
Youth Viareggio Cup •
19.03.2026 — 16:30
Spezia U18
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.24
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 2
One Touch U18
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 1.46
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Spezia U18 - One Touch U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 1.46 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre One Touch U18 %41.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Spezia U18 xG
1.60
Dengeli
One Touch U18 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.2
X (Beraberlik)
%27.4
2 (Deplasman)
%41.4
Çifte Şans 1X: %58.6
Çifte Şans X2: %68.8
Çifte Şans 12: %72.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4
0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.1
1.5 Alt: %23.9
2.5 Üst: %50.8
2.5 Alt: %49.2
3.5 Üst: %28.7
3.5 Alt: %71.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.6
KG Yok
%44.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.1
1-2
%8.9
0-1
%8.9
0-0
%7.6
2-1
%7.5
1-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.3
İY X: %43.2
İY 2: %31.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.6
İY 0.5 Alt: %30.5
İY 1.5 Üst: %35.1
İY 1.5 Alt: %64.9
İY 2.5 Üst: %12.4
İY 2.5 Alt: %87.7
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.58
+
Dep
4.87
=
Toplam
9.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.1
8.5 Alt: %39.9
9.5 Üst: %47.1
9.5 Alt: %52.9
10.5 Üst: %34.8
10.5 Alt: %65.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.11, Dep: 2.24)
İY 4.5 Üst: %43.8
İY 4.5 Alt: %56.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.8 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %47.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 11.6 • Dep: 12.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.1 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.7
21.5 Alt: %33.3
23.5 Şut Üst: %50.5
23.5 Alt: %49.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSpezia U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
One Touch U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Spezia U18 (+0.25)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
One Touch U18 (-0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.41 | %13.5 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.25 | @6.75 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
| -1.00 | @6.09 | %16.4 | %17.7 | @1.20 | %83.6 |
| -0.75 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| -0.50 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -0.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| 0.0 | @2.32 | %43.1 | %27.6 | @1.76 | %56.9 |
| +0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.2 | %0.0 | @2.09 | %47.8 |
| +0.50 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +0.75 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
| +1.00 | @1.34 | %74.4 | %21.0 | @3.91 | %25.6 |
| +1.25 | @1.29 | %77.4 | %0.0 | @4.43 | %22.6 |
| +1.50 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.95 | %20.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
| +2.00 | @1.48 | %67.8 | %25.5 | @3.10 | %32.2 |
| +2.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +2.50 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +2.75 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +3.00 | @2.75 | %36.4 | %22.2 | @1.57 | %63.6 |
| +3.25 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| +3.50 | @3.53 | %28.3 | %0.0 | @1.39 | %71.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.6% | 8.9% | 7.2% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.4% | 13.1% | 8.9% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.2% | 7.6% | 5.6% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 2.1% | 3.1% | 2.3% | 1.1% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Spezia U18 — Son 5 Maç
B
vs Lucchese U18 (E)
1 - 1
B
vs Pistoiese U18 (E)
1 - 1
B
vs Westchester United U18 (E)
1 - 1
G
vs Siena U18 (E)
2 - 0
One Touch U18 — Son 5 Maç
G
vs Palermo U18 (E)
9 - 0
M
vs Fiorentina U19 (D)
1 - 0
G
vs Vis Pesaro U18 (D)
1 - 2
G
vs Viareggio U18 (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.