Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 09.03.2026 — 16:30

Sassuolo U18

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 1.55
6 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Siena U18

Elo: 1439
λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%48
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sassuolo U18 - Siena U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.55, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sassuolo U18 %47.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sassuolo U18 xG 1.91
Dengeli
Siena U18 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.6
X (Beraberlik) %27.2
2 (Deplasman) %25.2

Çifte Şans 1X: %74.8
Çifte Şans X2: %52.4
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.7 0.5 Alt: %8.3
1.5 Üst: %74.5 1.5 Alt: %25.5
2.5 Üst: %48.5 2.5 Alt: %51.5
3.5 Üst: %26.7 3.5 Alt: %73.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.5
KG Yok %47.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.0
1-0
%10.4
2-1
%9.4
2-0
%8.8
0-0
%8.2
0-1
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1 İY X: %43.6 İY 2: %21.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.4 İY 0.5 Alt: %31.6
İY 1.5 Üst: %33.6 İY 1.5 Alt: %66.4
İY 2.5 Üst: %11.5 İY 2.5 Alt: %88.5
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.2
+
Dep 4.01
=
Toplam 9.21
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.2 8.5 Alt: %42.8
9.5 Üst: %44.0 9.5 Alt: %56.0
10.5 Üst: %31.9 10.5 Alt: %68.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.24 Korner (Ev: 2.39, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %41.7 İY 4.5 Alt: %58.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.8 | Eşit: %12.4 | Dep: %28.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.2
Ev: 13.5 • Dep: 9.7
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.8 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %62.4 21.5 Alt: %37.6
23.5 Şut Üst: %45.9 23.5 Alt: %54.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %56.3 7.5 Alt: %43.7
8.5 İsabetli Üst: %42.4 8.5 Alt: %57.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sassuolo U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Siena U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sassuolo U18 (-0.50)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Siena U18 (+0.50)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.09 %24.5 %0.0 @1.32 %75.6
-1.25 @3.62 %27.6 %0.0 @1.38 %72.4
-1.00 @3.15 %31.7 %22.9 @1.46 %68.3
-0.75 @2.47 %40.5 %0.0 @1.68 %59.5
-0.50 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.25 @1.82 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
0.0 @1.53 %65.2 %27.4 @2.87 %34.8
+0.25 @1.41 %70.7 %0.0 @3.41 %29.3
+0.50 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
+0.75 @1.23 %81.0 %0.0 @5.26 %19.0
+1.00 @1.13 %88.4 %15.5 @8.61 %11.6
+1.25 @1.12 %89.4 %0.0 @9.39 %10.7
+1.50 @1.11 %90.2 %0.0 @10.18 %9.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.5 %0.0 @3.38 %29.6
+2.00 @1.53 %65.2 %26.1 @2.88 %34.8
+2.25 @1.80 %55.5 %0.0 @2.24 %44.6
+2.50 Ana Hat @2.07 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+2.75 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
+3.00 @2.97 %33.7 %21.9 @1.51 %66.3
+3.25 @3.39 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
+3.50 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.3% 6.9% 4.2% 1.5% 0.4% 0.1%
1 Gol 10.5% 13.1% 6.5% 2.3% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.8% 9.4% 5.0% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 4.6% 4.9% 2.6% 0.9% 0.2% 0.1%
4 Gol 1.8% 1.9% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Sassuolo U18 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Siena U18 — Son 5 Maç
M vs Sassuolo U19 (D)
2 - 0
M vs Serie D Selection U18 (D)
1 - 0
G vs Garden City Panthers U18 (D)
0 - 3
M vs Atalanta U19 (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.