Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 13.03.2026 — 17:00

Sassuolo U18

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 2.26
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Lucchese U18

Elo: 1500
λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sassuolo U18 - Lucchese U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.26, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sassuolo U18 %65.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %57.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sassuolo U18 xG 2.39
Dengeli
Lucchese U18 xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.9
X (Beraberlik) %20.0
2 (Deplasman) %14.1

Çifte Şans 1X: %85.9
Çifte Şans X2: %34.1
Çifte Şans 12: %80.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %83.9 1.5 Alt: %16.1
2.5 Üst: %62.6 2.5 Alt: %37.4
3.5 Üst: %40.4 3.5 Alt: %59.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.1
KG Yok %43.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%10.1
2-1
%9.8
1-1
%9.3
1-0
%8.3
3-0
%7.7
3-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.5 İY X: %36.6 İY 2: %14.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.7 İY 0.5 Alt: %24.3
İY 1.5 Üst: %43.2 İY 1.5 Alt: %56.8
İY 2.5 Üst: %17.6 İY 2.5 Alt: %82.4
İY 3.5 Üst: %5.6 İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.64
+
Dep 3.8
=
Toplam 10.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.4 8.5 Alt: %28.6
9.5 Üst: %59.5 9.5 Alt: %40.5
10.5 Üst: %47.1 10.5 Alt: %52.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.8 Korner (Ev: 3.05, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %52.4 İY 4.5 Alt: %47.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %76.6 | Eşit: %8.6 | Dep: %14.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.9
Ev: 17.8 • Dep: 9.1
İsabetli Şut 9.5
Ev: 6.3 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.3 21.5 Alt: %14.7
23.5 Şut Üst: %73.9 23.5 Alt: %26.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.7 7.5 Alt: %27.3
8.5 İsabetli Üst: %60.3 8.5 Alt: %39.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sassuolo U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lucchese U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sassuolo U18 (-1.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lucchese U18 (+1.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %22.9
+3.00 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.38 %42.0 %0.0 @1.72 %58.0
-1.25 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.6
-1.00 @1.83 %54.5 %23.1 @2.20 %45.5
-0.75 @1.65 %60.5 %0.0 @2.53 %39.6
-0.50 @1.54 %65.0 %0.0 @2.86 %35.0
-0.25 @1.38 %72.5 %0.0 @3.63 %27.6
0.0 @1.22 %81.8 %20.6 @5.50 %18.2
+0.25 @1.19 %83.9 %0.0 @6.21 %16.1
+0.50 @1.17 %85.6 %0.0 @6.93 %14.4
+0.75 @1.11 %89.8 %0.0 @9.81 %10.2
+1.00 @1.06 %94.5 %9.5 @18.17 %5.5
+1.25 @1.06 %94.8 %0.0 @19.12 %5.2
+1.50 @1.05 %95.0 %0.0 @20.07 %5.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.4 %0.0 @5.37 %18.6
+2.00 @1.27 %78.8 %21.9 @4.71 %21.2
+2.25 @1.45 %69.1 %0.0 @3.23 %30.9
+2.50 @1.63 %61.5 %0.0 @2.60 %38.5
+2.75 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.5
+3.00 Ana Hat @2.00 %50.1 %22.9 @2.00 %49.9
+3.25 @2.29 %43.6 %0.0 @1.77 %56.4
+3.50 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 3.3% 1.9% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 8.6% 9.6% 4.3% 1.4% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.4% 10.1% 4.9% 1.6% 0.4% 0.1%
3 Gol 7.9% 7.6% 3.7% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 4.5% 4.3% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
5 Gol 2.0% 1.9% 0.9% 0.3% 0.1% 0.0%
Sassuolo U18 — Son 5 Maç
G vs UYSS New York U18 (E)
6 - 0
G vs Siena U18 (E)
6 - 0
Lucchese U18 — Son 5 Maç
G vs Siena U18 (D)
0 - 3
B vs UYSS New York U18 (D)
1 - 1
M vs Torino U18 (D)
3 - 0
B vs Sassuolo U19 (D)
1 - 1
B vs Galatasaray U18 (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.