Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 17.03.2026 — 16:30

Sassuolo U18

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 2.96
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Westchester United U18

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sassuolo U18 - Westchester United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.96, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sassuolo U18 %80.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %66.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sassuolo U18 xG 3.11
Dengeli
Westchester United U18 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %80.2
X (Beraberlik) %13.0
2 (Deplasman) %6.8

Çifte Şans 1X: %93.2
Çifte Şans X2: %19.8
Çifte Şans 12: %87.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1 0.5 Alt: %3.0
1.5 Üst: %89.4 1.5 Alt: %10.6
2.5 Üst: %72.6 2.5 Alt: %27.5
3.5 Üst: %51.9 3.5 Alt: %48.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.0
KG Yok %47.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%10.1
3-0
%10.0
2-1
%8.2
3-1
%8.1
4-0
%7.4
1-0
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.5 İY X: %30.0 İY 2: %9.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8 İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %50.7 İY 1.5 Alt: %49.3
İY 2.5 Üst: %23.3 İY 2.5 Alt: %76.7
İY 3.5 Üst: %8.2 İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.05
+
Dep 3.46
=
Toplam 11.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.0 8.5 Alt: %19.0
9.5 Üst: %71.2 9.5 Alt: %28.9
10.5 Üst: %59.9 10.5 Alt: %40.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.29 Korner (Ev: 3.7, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %60.9 İY 4.5 Alt: %39.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %89.0 | Eşit: %4.8 | Dep: %6.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.2
Ev: 22.1 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 10.6
Ev: 7.9 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.0 21.5 Alt: %5.0
23.5 Şut Üst: %89.3 23.5 Alt: %10.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.2 7.5 Alt: %16.8
8.5 İsabetli Üst: %73.5 8.5 Alt: %26.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sassuolo U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westchester United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sassuolo U18 (-1.75)
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Westchester United U18 (+1.75)
@2.13
%47.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.92
%52.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.71 %58.4 %0.0 @2.40 %41.6
-1.25 @1.54 %65.0 %0.0 @2.85 %35.1
-1.00 @1.37 %73.2 %20.2 @3.73 %26.8
-0.75 @1.31 %76.2 %0.0 @4.20 %23.8
-0.50 @1.27 %78.6 %0.0 @4.67 %21.4
-0.25 @1.18 %84.5 %0.0 @6.47 %15.5
0.0 @1.09 %91.5 %14.1 @11.73 %8.5
+0.25 @1.09 %92.1 %0.0 @12.69 %7.9
+0.50 @1.08 %92.7 %0.0 @13.65 %7.3
+0.75 @1.05 %95.1 %0.0 @20.56 %4.9
+1.00 @1.02 %97.7 %5.2 @44.08 %2.3
+1.25 @1.02 %97.8 %0.0 @45.28 %2.2
+1.50 @1.02 %97.9 %0.0 @46.48 %2.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.4 %0.0 @7.91 %12.6
+2.00 @1.16 %85.9 %18.3 @7.11 %14.1
+2.25 @1.29 %77.3 %0.0 @4.41 %22.7
+2.50 @1.42 %70.3 %0.0 @3.36 %29.7
+2.75 @1.50 %66.5 %0.0 @2.99 %33.5
+3.00 @1.62 %61.7 %22.4 @2.61 %38.3
+3.25 @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
+3.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.0% 1.6% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 7.0% 6.4% 2.4% 0.7% 0.1% 0.0%
2 Gol 11.0% 8.9% 3.6% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 10.9% 8.8% 3.5% 1.0% 0.2% 0.0%
4 Gol 8.0% 6.5% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
5 Gol 4.8% 3.9% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
Sassuolo U18 — Son 5 Maç
G vs Lucchese U18 (E)
3 - 1
G vs UYSS New York U18 (E)
6 - 0
G vs Siena U18 (E)
6 - 0
Westchester United U18 — Son 5 Maç
G vs Siena U18 (D)
1 - 2
B vs Spezia U18 (D)
1 - 1
M vs Pistoiese U18 (E)
0 - 2
M vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 0
M vs Sampdoria U18 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.