Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 17.03.2026 — 16:30

Sassuolo U18

Elo: 1533
λ (Beklenen Gol): 2.97
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Westchester United U18

Elo: 1452
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sassuolo U18 - Westchester United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.97, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sassuolo U18 %80.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %72.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %66.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sassuolo U18 xG 3.11
Dengeli
Westchester United U18 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %80.3
X (Beraberlik) %13.0
2 (Deplasman) %6.8

Çifte Şans 1X: %93.2
Çifte Şans X2: %19.7
Çifte Şans 12: %87.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1 0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.5 1.5 Alt: %10.5
2.5 Üst: %72.7 2.5 Alt: %27.3
3.5 Üst: %52.1 3.5 Alt: %47.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.1
KG Yok %46.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%10.1
3-0
%10.0
2-1
%8.2
3-1
%8.1
4-0
%7.4
1-0
%6.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.6 İY X: %30.0 İY 2: %9.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.9 İY 0.5 Alt: %19.1
İY 1.5 Üst: %50.8 İY 1.5 Alt: %49.2
İY 2.5 Üst: %23.4 İY 2.5 Alt: %76.6
İY 3.5 Üst: %8.2 İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.06
+
Dep 3.46
=
Toplam 11.52
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.1 8.5 Alt: %18.9
9.5 Üst: %71.3 9.5 Alt: %28.7
10.5 Üst: %60.1 10.5 Alt: %39.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.3 Korner (Ev: 3.71, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %61.1 İY 4.5 Alt: %39.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %89.0 | Eşit: %4.8 | Dep: %6.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.3
Ev: 22.2 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 10.7
Ev: 7.9 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.1 21.5 Alt: %4.9
23.5 Şut Üst: %89.4 23.5 Alt: %10.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.4 7.5 Alt: %16.6
8.5 İsabetli Üst: %73.7 8.5 Alt: %26.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sassuolo U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westchester United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sassuolo U18 (-1.75)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Westchester United U18 (+1.75)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.71 %58.5 %0.0 @2.41 %41.5
-1.25 @1.54 %65.0 %0.0 @2.86 %35.0
-1.00 @1.37 %73.2 %20.2 @3.73 %26.8
-0.75 @1.31 %76.2 %0.0 @4.21 %23.8
-0.50 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
-0.25 @1.18 %84.6 %0.0 @6.48 %15.4
0.0 @1.09 %91.5 %14.1 @11.74 %8.5
+0.25 @1.09 %92.1 %0.0 @12.70 %7.9
+0.50 @1.08 %92.7 %0.0 @13.66 %7.3
+0.75 @1.05 %95.1 %0.0 @20.57 %4.9
+1.00 @1.02 %97.7 %5.2 @44.07 %2.3
+1.25 @1.02 %97.8 %0.0 @45.27 %2.2
+1.50 @1.02 %97.9 %0.0 @46.47 %2.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %87.4 %0.0 @7.96 %12.6
+2.00 @1.16 %86.1 %18.2 @7.17 %14.0
+2.25 @1.29 %77.4 %0.0 @4.43 %22.6
+2.50 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+2.75 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
+3.00 @1.62 %61.9 %22.4 @2.62 %38.1
+3.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+3.50 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.9% 1.6% 0.8% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 6.9% 6.4% 2.4% 0.7% 0.1% 0.0%
2 Gol 11.0% 8.9% 3.6% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 10.8% 8.8% 3.6% 1.0% 0.2% 0.0%
4 Gol 8.1% 6.5% 2.6% 0.7% 0.1% 0.0%
5 Gol 4.8% 3.9% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
Sassuolo U18 — Son 5 Maç
G vs Lucchese U18 (E)
3 - 1
G vs UYSS New York U18 (E)
6 - 0
G vs Siena U18 (E)
6 - 0
Westchester United U18 — Son 5 Maç
G vs Siena U18 (D)
1 - 2
B vs Spezia U18 (D)
1 - 1
M vs Pistoiese U18 (E)
0 - 2
M vs Jóvenes Promesas U18 (D)
1 - 0
M vs Sampdoria U18 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.