Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group F • 21.02.2026 — 20:00

Thaon

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 1.89
0 - 2
Tamamlandı

Sochaux II

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Thaon - Sochaux II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Thaon %62.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.4
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %52.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Thaon xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sochaux II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %62.9
X (Beraberlik) %23.1
2 (Deplasman) %14.1

Çifte Şans 1X: %85.9
Çifte Şans X2: %37.2
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3 0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.5 1.5 Alt: %24.5
2.5 Üst: %50.1 2.5 Alt: %49.9
3.5 Üst: %28.1 3.5 Alt: %71.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.0
KG Yok %53.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.3
1-0
%12.2
1-1
%11.0
2-1
%9.7
3-0
%7.8
0-0
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.0 İY X: %41.1 İY 2: %13.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3 İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.5 İY 1.5 Alt: %65.5
İY 2.5 Üst: %12.0 İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.2 İY 3.5 Alt: %96.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.89
+
Dep 3.41
=
Toplam 9.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.3 8.5 Alt: %41.7
9.5 Üst: %45.2 9.5 Alt: %54.8
10.5 Üst: %33.0 10.5 Alt: %67.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.28 Korner (Ev: 2.71, Dep: 1.57)
İY 4.5 Üst: %42.5 İY 4.5 Alt: %57.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %74.3 | Eşit: %9.6 | Dep: %16.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.5
Ev: 15.6 • Dep: 8
İsabetli Şut 8.3
Ev: 5.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.3 21.5 Alt: %34.7
23.5 Şut Üst: %49.0 23.5 Alt: %51.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.4 7.5 Alt: %41.6
8.5 İsabetli Üst: %44.5 8.5 Alt: %55.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Thaon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sochaux II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Thaon (-1.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %25.0
Sochaux II (+1.00)
@1.99
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
-1.25 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
-1.00 Ana Hat @2.01 %49.9 %25.0 @1.99 %50.1
-0.75 @1.75 %57.0 %0.0 @2.33 %43.0
-0.50 @1.60 %62.4 %0.0 @2.66 %37.6
-0.25 @1.42 %70.6 %0.0 @3.41 %29.4
0.0 @1.23 %81.4 %23.4 @5.38 %18.6
+0.25 @1.19 %83.9 %0.0 @6.20 %16.1
+0.50 @1.17 %85.8 %0.0 @7.02 %14.2
+0.75 @1.11 %90.2 %0.0 @10.21 %9.8
+1.00 @1.05 %95.2 %9.9 @20.62 %4.9
+1.25 @1.05 %95.4 %0.0 @21.75 %4.6
+1.50 @1.05 %95.6 %0.0 @22.88 %4.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+2.00 @1.50 %66.6 %25.7 @2.99 %33.4
+2.25 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
+2.50 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
+2.75 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
+3.00 @2.86 %34.9 %22.3 @1.54 %65.1
+3.25 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.5
+3.50 @3.68 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.7% 4.7% 2.1% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 12.4% 11.1% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.5% 9.8% 3.8% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 7.9% 6.2% 2.4% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.7% 2.9% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.4% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Thaon — Son 5 Maç
G vs Besançon (E)
4 - 0
B vs Besançon (D)
0 - 0
B vs Besançon (E)
1 - 1
Sochaux II — Son 5 Maç
M vs Pontarlier (E)
1 - 2
B vs Pontarlier (D)
1 - 1
B vs Pontarlier (E)
1 - 1
M vs Pontarlier (E)
0 - 1
B vs Pontarlier (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.