Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 21.02.2026 — 20:30

Racing Colombes 92

Elo: 1622
λ (Beklenen Gol): 1.23
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

St Ouen l'Aumône

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Racing Colombes 92 - St Ouen l'Aumône mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.23, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Colombes 92 %47.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Colombes 92 xG 1.60
Dengeli
St Ouen l'Aumône xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.1
X (Beraberlik) %31.7
2 (Deplasman) %21.2

Çifte Şans 1X: %78.8
Çifte Şans X2: %52.9
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.1 0.5 Alt: %14.9
1.5 Üst: %59.5 1.5 Alt: %40.5
2.5 Üst: %31.5 2.5 Alt: %68.5
3.5 Üst: %13.7 3.5 Alt: %86.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.9
KG Yok %62.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%16.3
0-0
%14.9
1-1
%13.6
2-0
%10.6
0-1
%9.3
2-1
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.6 İY X: %50.3 İY 2: %17.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.2 İY 0.5 Alt: %41.8
İY 1.5 Üst: %22.8 İY 1.5 Alt: %77.2
İY 2.5 Üst: %6.0 İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.56
+
Dep 3.3
=
Toplam 7.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.9 8.5 Alt: %61.2
9.5 Üst: %26.7 9.5 Alt: %73.3
10.5 Üst: %17.1 10.5 Alt: %82.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 2.1, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %29.7 İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %60.5 | Eşit: %13.2 | Dep: %26.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.2
Ev: 11.6 • Dep: 7.7
İsabetli Şut 6.7
Ev: 4.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %29.2 21.5 Alt: %70.8
23.5 Şut Üst: %16.4 23.5 Alt: %83.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %36.2 7.5 Alt: %63.8
8.5 İsabetli Üst: %23.8 8.5 Alt: %76.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Colombes 92
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
St Ouen l'Aumône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Colombes 92 (-0.50)
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
St Ouen l'Aumône (+0.50)
@1.89
%53.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.63 %21.6 %0.0 @1.28 %78.4
-1.25 @4.04 %24.8 %0.0 @1.33 %75.3
-1.00 @3.45 %29.0 %25.4 @1.41 %71.0
-0.75 @2.54 %39.3 %0.0 @1.65 %60.7
-0.50 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
-0.25 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
0.0 @1.45 %68.9 %31.8 @3.21 %31.1
+0.25 @1.34 %74.8 %0.0 @3.96 %25.2
+0.50 @1.27 %78.8 %0.0 @4.71 %21.2
+0.75 @1.18 %85.1 %0.0 @6.69 %15.0
+1.00 @1.08 %92.4 %14.8 @13.20 %7.6
+1.25 @1.07 %93.0 %0.0 @14.34 %7.0
+1.50 @1.07 %93.5 %0.0 @15.48 %6.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
+2.00 @2.29 %43.6 %28.1 @1.77 %56.4
+2.25 @2.74 %36.5 %0.0 @1.57 %63.5
+2.50 @3.19 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
+2.75 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
+3.00 @6.06 %16.5 %17.8 @1.20 %83.5
+3.25 @6.71 %14.9 %0.0 @1.18 %85.1
+3.50 @7.37 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.9% 9.3% 3.8% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 16.3% 13.6% 4.7% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.6% 7.8% 2.9% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 4.4% 3.2% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.3% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Racing Colombes 92 — Son 5 Maç
B vs Bastia II (E)
0 - 0
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
B vs Linas-Montlhery (D)
1 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 5
G vs Linas-Montlhery (D)
0 - 1
St Ouen l'Aumône — Son 5 Maç
M vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
G vs Bretigny Foot (E)
2 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.