Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Austria
A-League Women •
18.01.2026 — 09:00
Central Coast Mariners W
Elo: 1544λ (Beklenen Gol): 2.00
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Perth Glory FC W
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Central Coast Mariners W - Perth Glory FC W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.00, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Central Coast Mariners W %54.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Central Coast Mariners W xG
2.31
Dengeli
Perth Glory FC W xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.1
X (Beraberlik)
%23.1
2 (Deplasman)
%22.8
Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %45.9
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.2
1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %62.9
2.5 Alt: %37.1
3.5 Üst: %40.7
3.5 Alt: %59.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.3
KG Yok
%37.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.4
2-1
%9.7
2-0
%7.8
1-0
%7.1
3-1
%6.5
1-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.7
İY X: %38.4
İY 2: %21.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8
İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.6
İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9
İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.8
İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.1
+
Dep
4.4
=
Toplam
10.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.1
8.5 Alt: %27.9
9.5 Üst: %60.3
9.5 Alt: %39.7
10.5 Üst: %48.0
10.5 Alt: %52.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 2.81, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %52.9
İY 4.5 Alt: %47.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.4 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %24.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 16.2 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.8 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.7
21.5 Alt: %14.3
23.5 Şut Üst: %74.5
23.5 Alt: %25.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.8
7.5 Alt: %27.2
8.5 İsabetli Üst: %60.5
8.5 Alt: %39.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCentral Coast Mariners W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Perth Glory FC W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Central Coast Mariners W (-0.75)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Perth Glory FC W (+0.75)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| -1.25 | @2.84 | %35.2 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
| -1.00 | @2.49 | %40.2 | %22.1 | @1.67 | %59.8 |
| -0.75 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| -0.50 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| -0.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| 0.0 | @1.43 | %69.8 | %23.5 | @3.31 | %30.2 |
| +0.25 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +0.50 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +0.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.71 | %17.5 |
| +1.00 | @1.12 | %88.9 | %13.5 | @9.04 | %11.1 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.75 | %10.3 |
| +1.50 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.46 | %9.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.54 | %18.1 |
| +2.00 | @1.26 | %79.4 | %21.6 | @4.86 | %20.6 |
| +2.25 | @1.43 | %69.8 | %0.0 | @3.31 | %30.2 |
| +2.50 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +2.75 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| +3.00 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %22.6 | @2.05 | %48.8 |
| +3.25 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| +3.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 4.2% | 3.1% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.2% | 10.6% | 6.2% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.9% | 9.9% | 6.2% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.3% | 6.6% | 4.1% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.6% | 3.3% | 2.0% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Central Coast Mariners W — Son 5 Maç
M
vs Adelaide United W (D)
1 - 0
G
vs Adelaide United W (E)
3 - 0
B
vs Perth Glory FC W (E)
3 - 3
M
vs Adelaide United W (D)
1 - 0
M
vs Adelaide United W (E)
0 - 1
Perth Glory FC W — Son 5 Maç
B
vs Central Coast Mariners W (D)
3 - 3
M
vs Central Coast Mariners W (E)
0 - 1
M
vs Central Coast Mariners W (E)
1 - 3
G
vs Central Coast Mariners W (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2025 | A-League Women | Central Coast Mariners W | 3 - 3 | Perth Glory FC W |
| 27.12.2024 | A-League Women | Perth Glory FC W | 0 - 1 | Central Coast Mariners W |
| 18.02.2024 | A-League Women | Perth Glory FC W | 1 - 3 | Central Coast Mariners W |
| 31.12.2023 | A-League Women | Central Coast Mariners W | 1 - 2 | Perth Glory FC W |