İngiltere
Non League Div One - Southern Central •
17.03.2026 — 22:45
Leighton Town
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 1.70
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Barton Rovers
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Leighton Town - Barton Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Leighton Town %53.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Leighton Town xG
1.95
Dengeli
Barton Rovers xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.1
X (Beraberlik)
%25.8
2 (Deplasman)
%21.2
Çifte Şans 1X: %78.9
Çifte Şans X2: %46.9
Çifte Şans 12: %74.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.8
1.5 Alt: %24.2
2.5 Üst: %50.4
2.5 Alt: %49.6
3.5 Üst: %28.4
3.5 Alt: %71.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.3
KG Yok
%47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.3
1-0
%10.7
2-0
%9.8
2-1
%9.7
0-0
%7.6
0-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.8
İY X: %42.4
İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.4
İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.8
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.5
+
Dep
3.85
=
Toplam
9.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.0
8.5 Alt: %41.0
9.5 Üst: %45.9
9.5 Alt: %54.1
10.5 Üst: %33.7
10.5 Alt: %66.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.3 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %43.0
İY 4.5 Alt: %57.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.5 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %23.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 14.4 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
8.3
Ev: 5.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.9
21.5 Alt: %34.1
23.5 Şut Üst: %49.7
23.5 Alt: %50.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLeighton Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Barton Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Leighton Town (-0.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Barton Rovers (+0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.44 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -1.25 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -1.00 | @2.63 | %38.1 | %23.7 | @1.61 | %61.9 |
| -0.75 | @2.15 | %46.4 | %0.0 | @1.87 | %53.6 |
| -0.50 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| -0.25 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| 0.0 | @1.40 | %71.3 | %26.0 | @3.48 | %28.7 |
| +0.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.09 | %24.5 |
| +0.50 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +0.75 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.42 | %15.6 |
| +1.00 | @1.10 | %91.0 | %13.5 | @11.11 | %9.0 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @11.98 | %8.4 |
| +1.50 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.85 | %7.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +2.00 | @1.49 | %67.2 | %25.6 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +3.00 | @2.80 | %35.7 | %22.2 | @1.56 | %64.3 |
| +3.25 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +3.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 5.9% | 3.4% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.8% | 12.4% | 5.7% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 9.8% | 4.9% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.6% | 5.5% | 2.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.4% | 2.4% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Leighton Town — Son 5 Maç
G
vs Leverstock Green (E)
2 - 0
G
vs Northwood (D)
0 - 6
M
vs Northwood (D)
3 - 0
G
vs Northwood (E)
2 - 0
Barton Rovers — Son 5 Maç
G
vs Northwood (E)
3 - 1
G
vs Northwood (E)
3 - 1
B
vs Northwood (E)
2 - 2
B
vs Northwood (D)
1 - 1
G
vs Northwood (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.