Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Saudi-Arabia
Pro League •
02.03.2026 — 00:00
Morvant Caledonia United
Elo: 1385λ (Beklenen Gol): 0.81
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
San Juan Jabloteh
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 2.72
Model Güven Derecesi:
%71
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Morvant Caledonia United - San Juan Jabloteh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.81, Dep: 2.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre San Juan Jabloteh %77.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Morvant Caledonia United xG
1.20
Dengeli
San Juan Jabloteh xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%8.1
X (Beraberlik)
%14.9
2 (Deplasman)
%77.0
Çifte Şans 1X: %23.0
Çifte Şans X2: %91.9
Çifte Şans 12: %85.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.2
1.5 Alt: %12.8
2.5 Üst: %68.4
2.5 Alt: %31.6
3.5 Üst: %46.9
3.5 Alt: %53.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.3
KG Yok
%47.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%10.9
0-3
%9.9
1-2
%8.8
1-3
%8.0
0-1
%7.5
1-1
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %10.4
İY X: %32.2
İY 2: %57.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.7
İY 0.5 Alt: %21.3
İY 1.5 Üst: %47.4
İY 1.5 Alt: %52.6
İY 2.5 Üst: %20.7
İY 2.5 Alt: %79.3
İY 3.5 Üst: %6.9
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.71
+
Dep
7.57
=
Toplam
11.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.2
8.5 Alt: %20.8
9.5 Üst: %68.9
9.5 Alt: %31.1
10.5 Üst: %57.3
10.5 Alt: %42.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.19 Korner (Ev: 1.71, Dep: 3.48)
İY 4.5 Üst: %59.2
İY 4.5 Alt: %40.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %9.3 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %84.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.8
Ev: 9 • Dep: 19.8
İsabetli Şut
10
Ev: 3.2 • Dep: 6.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.8
21.5 Alt: %8.2
23.5 Şut Üst: %83.8
23.5 Alt: %16.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.9
7.5 Alt: %22.1
8.5 İsabetli Üst: %66.6
8.5 Alt: %33.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMorvant Caledonia United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
San Juan Jabloteh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Morvant Caledonia United (+1.75)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
San Juan Jabloteh (-1.75)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.97
%50.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @39.21 | %2.6 | %0.0 | @1.03 | %97.5 |
| -1.25 | @38.04 | %2.6 | %0.0 | @1.03 | %97.4 |
| -1.00 | @36.86 | %2.7 | %6.0 | @1.03 | %97.3 |
| -0.75 | @17.48 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| -0.50 | @11.70 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -0.25 | @10.77 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| 0.0 | @9.84 | %10.2 | %15.8 | @1.11 | %89.8 |
| +0.25 | @5.59 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| +0.50 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +0.75 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| +1.00 | @3.22 | %31.0 | %21.4 | @1.45 | %69.0 |
| +1.25 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +1.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.84 | %54.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.63 | %15.1 |
| +2.00 | @1.20 | %83.0 | %19.9 | @5.89 | %17.0 |
| +2.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +2.50 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
| +2.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +3.00 | @1.77 | %56.6 | %22.8 | @2.30 | %43.4 |
| +3.25 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
| +3.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.6% | 8.0% | 11.5% | 10.5% | 7.1% | 3.9% |
| 1 Gol | 2.0% | 7.4% | 9.3% | 8.5% | 5.8% | 3.1% |
| 2 Gol | 1.0% | 2.8% | 3.8% | 3.4% | 2.3% | 1.3% |
| 3 Gol | 0.3% | 0.7% | 1.0% | 0.9% | 0.6% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Morvant Caledonia United — Son 5 Maç
M
vs Defence Force (D)
2 - 1
M
vs Police (D)
4 - 0
M
vs Point Fortin (E)
0 - 2
M
vs Phoenix (D)
2 - 0
M
vs Club Sando (E)
0 - 2
San Juan Jabloteh — Son 5 Maç
G
vs La Horquetta Rangers (E)
2 - 1
M
vs Central (D)
2 - 1
G
vs Cunupia (D)
2 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.