Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Saudi-Arabia
Pro League •
07.03.2026 — 21:00
La Horquetta Rangers
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 0.76
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Club Sando
Elo: 1624λ (Beklenen Gol): 4.27
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
La Horquetta Rangers - Club Sando mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 4.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Sando %91.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %5.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
La Horquetta Rangers xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Club Sando xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%2.4
X (Beraberlik)
%5.8
2 (Deplasman)
%91.8
Çifte Şans 1X: %8.2
Çifte Şans X2: %97.6
Çifte Şans 12: %94.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.1
1.5 Alt: %3.9
2.5 Üst: %87.4
2.5 Alt: %12.6
3.5 Üst: %73.1
3.5 Alt: %26.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.6
KG Yok
%47.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-4
%9.3
0-3
%8.8
0-5
%8.0
1-4
%7.1
1-3
%6.7
0-2
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %5.4
İY X: %20.4
İY 2: %74.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.6
İY 0.5 Alt: %11.5
İY 1.5 Üst: %64.9
İY 1.5 Alt: %35.1
İY 2.5 Üst: %36.5
İY 2.5 Alt: %63.5
İY 3.5 Üst: %15.4
İY 3.5 Alt: %84.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.61
+
Dep
9
=
Toplam
12.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.1
8.5 Alt: %11.9
9.5 Üst: %80.7
9.5 Alt: %19.3
10.5 Üst: %71.3
10.5 Alt: %28.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.8 Korner (Ev: 1.66, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %68.7
İY 4.5 Alt: %31.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %4.5 |
Eşit: %3.6 |
Dep: %91.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.7
Ev: 8.7 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.1
Ev: 3.1 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.5
21.5 Alt: %8.5
23.5 Şut Üst: %83.3
23.5 Alt: %16.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.2
7.5 Alt: %13.8
8.5 İsabetli Üst: %77.6
8.5 Alt: %22.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLa Horquetta Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Club Sando
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
La Horquetta Rangers (+2.00)
@3.20
%31.3 İhtimal
İade (Push): %21.0
Club Sando (-2.00)
@1.45
%68.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %23.5
+4.00 Gol Alt
@2.17
%46.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @121.44 | %0.8 | %0.0 | @1.01 | %99.2 |
| -1.25 | @120.03 | %0.8 | %0.0 | @1.01 | %99.2 |
| -1.00 | @118.63 | %0.8 | %2.3 | @1.01 | %99.2 |
| -0.75 | @49.84 | %2.0 | %0.0 | @1.02 | %98.0 |
| -0.50 | @31.82 | %3.1 | %0.0 | @1.03 | %96.9 |
| -0.25 | @30.62 | %3.3 | %0.0 | @1.03 | %96.7 |
| 0.0 | @29.42 | %3.4 | %7.5 | @1.04 | %96.6 |
| +0.25 | @13.93 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| +0.50 | @9.37 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| +0.75 | @8.71 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| +1.00 | @8.05 | %12.4 | %14.0 | @1.14 | %87.6 |
| +1.25 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| +1.50 | @4.05 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.45 | %5.4 |
| +2.00 | @1.06 | %94.2 | %11.4 | @17.34 | %5.8 |
| +2.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.73 | %11.5 |
| +2.50 | @1.20 | %83.5 | %0.0 | @6.06 | %16.5 |
| +2.75 | @1.22 | %81.8 | %0.0 | @5.50 | %18.2 |
| +3.00 | @1.25 | %79.7 | %18.7 | @4.93 | %20.3 |
| +3.25 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +3.50 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.1% | 3.6% | 8.0% | 11.4% | 12.2% | 10.4% |
| 1 Gol | 0.5% | 3.1% | 6.1% | 8.7% | 9.3% | 7.9% |
| 2 Gol | 0.3% | 1.1% | 2.3% | 3.3% | 3.5% | 3.0% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.6% | 0.8% | 0.9% | 0.8% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
La Horquetta Rangers — Son 5 Maç
M
vs Prison Service (D)
4 - 1
G
vs Cunupia (D)
0 - 3
M
vs San Juan Jabloteh (D)
2 - 1
M
vs Defence Force (E)
0 - 9
M
vs Athletic Club (D)
4 - 0
Club Sando — Son 5 Maç
G
vs Central (E)
3 - 0
G
vs Athletic Club (D)
2 - 3
G
vs Point Fortin (D)
0 - 1
G
vs Morvant Caledonia United (D)
0 - 2
G
vs Cunupia (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.