Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
World
Youth Viareggio Cup •
21.03.2026 — 16:30
Sassuolo U18
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 2.10
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
HNK Rijeka U18
Elo: 1537λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sassuolo U18 - HNK Rijeka U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sassuolo U18 %66.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sassuolo U18 xG
2.35
Dengeli
HNK Rijeka U18 xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%66.7
X (Beraberlik)
%20.8
2 (Deplasman)
%12.4
Çifte Şans 1X: %87.6
Çifte Şans X2: %33.3
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.2
1.5 Alt: %20.8
2.5 Üst: %55.4
2.5 Alt: %44.6
3.5 Üst: %33.0
3.5 Alt: %67.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.0
KG Yok
%51.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%12.2
1-0
%10.9
1-1
%9.9
2-1
%9.7
3-0
%8.5
3-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.3
İY X: %38.7
İY 2: %13.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.1
İY 0.5 Alt: %27.9
İY 1.5 Üst: %38.0
İY 1.5 Alt: %62.0
İY 2.5 Üst: %14.1
İY 2.5 Alt: %85.9
İY 3.5 Üst: %4.1
İY 3.5 Alt: %95.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.31
+
Dep
3.44
=
Toplam
9.74
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
9.5 Üst: %51.0
9.5 Alt: %49.0
10.5 Üst: %38.5
10.5 Alt: %61.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 2.9, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %46.5
İY 4.5 Alt: %53.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %77.7 |
Eşit: %8.6 |
Dep: %13.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.9
Ev: 16.9 • Dep: 8
İsabetli Şut
8.8
Ev: 6 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %74.6
21.5 Alt: %25.4
23.5 Şut Üst: %59.8
23.5 Alt: %40.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.6
7.5 Alt: %35.4
8.5 İsabetli Üst: %51.1
8.5 Alt: %48.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSassuolo U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
HNK Rijeka U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sassuolo U18 (-1.25)
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
HNK Rijeka U18 (+1.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.94
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.39 | %41.9 | %0.0 | @1.72 | %58.1 |
| -1.25 Ana Hat | @2.10 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| -1.00 | @1.81 | %55.3 | %24.2 | @2.24 | %44.7 |
| -0.75 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| -0.50 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %33.9 |
| -0.25 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.84 | %26.1 |
| 0.0 | @1.19 | %83.9 | %21.3 | @6.22 | %16.1 |
| +0.25 | @1.16 | %85.8 | %0.0 | @7.06 | %14.2 |
| +0.50 | @1.14 | %87.3 | %0.0 | @7.90 | %12.7 |
| +0.75 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.56 | %8.7 |
| +1.00 | @1.04 | %95.7 | %8.8 | @23.46 | %4.3 |
| +1.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.59 | %4.1 |
| +1.50 | @1.04 | %96.1 | %0.0 | @25.72 | %3.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.14 | %24.2 |
| +2.00 | @1.39 | %72.0 | %24.3 | @3.57 | %28.1 |
| +2.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +2.50 | @1.84 | %54.4 | %0.0 | @2.19 | %45.6 |
| +2.75 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.94 | %51.4 |
| +3.00 | @2.44 | %41.0 | %22.8 | @1.69 | %59.0 |
| +3.25 | @2.80 | %35.7 | %0.0 | @1.55 | %64.3 |
| +3.50 | @3.16 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 3.8% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.1% | 10.1% | 3.8% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.4% | 9.9% | 4.0% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.7% | 6.9% | 2.8% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 4.6% | 3.6% | 1.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.9% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Sassuolo U18 — Son 5 Maç
B
vs AS Police Viareggio Team (E)
0 - 0
G
vs Westchester United U18 (E)
3 - 0
G
vs Lucchese U18 (E)
3 - 1
G
vs UYSS New York U18 (E)
6 - 0
G
vs Siena U18 (E)
6 - 0
HNK Rijeka U18 — Son 5 Maç
G
vs Serie D Viareggio Team (D)
1 - 2
B
vs Mavlon U18 (E)
1 - 1
G
vs Ojodu City U18 (D)
1 - 2
G
vs Crvena Zvezda U18 (D)
1 - 2
B
vs Club Olympic Thiessois Viareggio Team (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.