Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 7 • 08.03.2026 — 22:00

Racing Madrid

Elo: 1407
λ (Beklenen Gol): 1.01
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Alcorcón II

Elo: 1556
λ (Beklenen Gol): 0.84
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Racing Madrid - Alcorcón II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.01, Dep: 0.84 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Racing Madrid %37.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing Madrid xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Alcorcón II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.01 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.3
X (Beraberlik) %34.2
2 (Deplasman) %28.5

Çifte Şans 1X: %71.5
Çifte Şans X2: %62.7
Çifte Şans 12: %65.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.3 0.5 Alt: %16.7
1.5 Üst: %56.2 1.5 Alt: %43.8
2.5 Üst: %28.3 2.5 Alt: %71.7
3.5 Üst: %11.7 3.5 Alt: %88.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.2
KG Yok %62.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.7
1-0
%14.8
1-1
%14.4
0-1
%12.3
2-0
%8.0
2-1
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.4 İY X: %52.4 İY 2: %21.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.9 İY 0.5 Alt: %44.1
İY 1.5 Üst: %20.8 İY 1.5 Alt: %79.2
İY 2.5 Üst: %5.2 İY 2.5 Alt: %94.8
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.1
+
Dep 3.53
=
Toplam 7.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %35.7 8.5 Alt: %64.3
9.5 Üst: %24.0 9.5 Alt: %76.0
10.5 Üst: %15.0 10.5 Alt: %85.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.51 Korner (Ev: 1.89, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %27.7 İY 4.5 Alt: %72.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.8 | Eşit: %14.4 | Dep: %34.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.5
Ev: 10.2 • Dep: 8.3
İsabetli Şut 6.5
Ev: 3.6 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.7 21.5 Alt: %76.3
23.5 Şut Üst: %12.5 23.5 Alt: %87.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.3 7.5 Alt: %67.7
8.5 İsabetli Üst: %20.5 8.5 Alt: %79.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Racing Madrid
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Alcorcón II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Racing Madrid (-0.25)
@2.23
%44.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Alcorcón II (+0.25)
@1.82
%55.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.81 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
-1.25 @6.04 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
-1.00 @5.28 %19.0 %22.6 @1.23 %81.1
-0.75 @3.42 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
-0.50 @2.68 %37.3 %0.0 @1.59 %62.8
-0.25 Ana Hat @2.23 %44.9 %0.0 @1.82 %55.1
0.0 @1.77 %56.6 %34.2 @2.31 %43.4
+0.25 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
+0.50 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+0.75 @1.27 %78.9 %0.0 @4.73 %21.1
+1.00 @1.14 %88.0 %18.8 @8.33 %12.0
+1.25 @1.12 %89.2 %0.0 @9.29 %10.8
+1.50 @1.11 %90.3 %0.0 @10.25 %9.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.04 %49.0 %0.0 @1.96 %51.0
+2.00 @2.55 %39.2 %27.9 @1.64 %60.8
+2.25 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
+2.50 @3.54 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
+2.75 @4.60 %21.7 %0.0 @1.28 %78.3
+3.00 @7.18 %13.9 %16.6 @1.16 %86.1
+3.25 @7.90 %12.7 %0.0 @1.14 %87.3
+3.50 @8.61 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.7% 12.3% 5.6% 1.6% 0.3% 0.1%
1 Gol 14.8% 14.4% 5.6% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 8.0% 6.7% 2.8% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.7% 2.3% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Racing Madrid — Son 5 Maç
B vs AD Parla (E)
0 - 0
B vs Alcorcón II (D)
0 - 0
Alcorcón II — Son 5 Maç
G vs Carabanchel (D)
2 - 3
M vs SS Reyes II (D)
2 - 1
B vs Racing Madrid (E)
0 - 0
M vs Cala Pozuelo (D)
4 - 1
M vs Carabanchel (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
25.10.2025 Tercera División RFEF - Group 7 Alcorcón II 0 - 0 Racing Madrid