Maç Listesine Dön
Mexico Liga Premier Serie B • 06.03.2026 — 19:00

FC Racing

Elo: 1512
λ (Beklenen Gol): 0.81
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Artesanos Metepec

Elo: 1571
λ (Beklenen Gol): 0.66
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Racing - Artesanos Metepec mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.81, Dep: 0.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Racing %34.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %18.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %27.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %38.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Racing xG 1.20
Dengeli
Artesanos Metepec xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.9
X (Beraberlik) %38.9
2 (Deplasman) %26.2

Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %65.1
Çifte Şans 12: %61.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.0 0.5 Alt: %24.0
1.5 Üst: %44.0 1.5 Alt: %56.0
2.5 Üst: %18.3 2.5 Alt: %81.7
3.5 Üst: %6.2 3.5 Alt: %93.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %27.7
KG Yok %72.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%24.0
1-0
%17.7
0-1
%14.3
1-1
%13.2
2-0
%7.5
0-2
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.4 İY X: %58.3 İY 2: %18.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %47.9 İY 0.5 Alt: %52.1
İY 1.5 Üst: %14.6 İY 1.5 Alt: %85.4
İY 2.5 Üst: %2.9 İY 2.5 Alt: %97.1
İY 3.5 Üst: %0.5 İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.7
+
Dep 3.14
=
Toplam 6.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %25.1 8.5 Alt: %74.9
9.5 Üst: %15.4 9.5 Alt: %84.6
10.5 Üst: %8.8 10.5 Alt: %91.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.15 Korner (Ev: 1.7, Dep: 1.44)
İY 4.5 Üst: %21.0 İY 4.5 Alt: %79.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %50.8 | Eşit: %15.2 | Dep: %34.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 16.2
Ev: 9 • Dep: 7.2
İsabetli Şut 5.7
Ev: 3.2 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %9.6 21.5 Alt: %90.4
23.5 Şut Üst: %4.0 23.5 Alt: %96.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %21.0 7.5 Alt: %79.0
8.5 İsabetli Üst: %11.9 8.5 Alt: %88.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Racing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Artesanos Metepec
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Racing (-0.25)
@2.31
%43.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Artesanos Metepec (+0.25)
@1.76
%56.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.27
%44.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.79
%56.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.51 %11.8 %0.0 @1.13 %88.2
-1.25 @7.52 %13.3 %0.0 @1.15 %86.7
-1.00 @6.54 %15.3 %23.1 @1.18 %84.7
-0.75 @3.79 %26.4 %0.0 @1.36 %73.6
-0.50 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
-0.25 Ana Hat @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
0.0 @1.75 %57.1 %38.9 @2.33 %42.9
+0.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.5
+0.50 @1.35 %73.8 %0.0 @3.82 %26.2
+0.75 @1.23 %81.4 %0.0 @5.38 %18.6
+1.00 @1.10 %90.8 %18.7 @10.89 %9.2
+1.25 @1.09 %91.8 %0.0 @12.14 %8.2
+1.50 @1.08 %92.5 %0.0 @13.40 %7.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @2.80 %35.7 %0.0 @1.56 %64.3
+2.00 @4.06 %24.6 %25.7 @1.33 %75.4
+2.25 @4.77 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
+2.50 @5.47 %18.3 %0.0 @1.22 %81.7
+2.75 @7.70 %13.0 %0.0 @1.15 %87.0
+3.00 @14.33 %7.0 %12.1 @1.08 %93.0
+3.25 @15.32 %6.5 %0.0 @1.07 %93.5
+3.50 @16.31 %6.1 %0.0 @1.07 %93.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 24.0% 14.3% 5.0% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 17.7% 13.2% 4.1% 0.9% 0.1% 0.0%
2 Gol 7.5% 5.0% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 2.0% 1.3% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
FC Racing — Son 5 Maç
M vs Caja Oblatos CFD (D)
1 - 0
B vs Aguacateros CDU (D)
0 - 0
G vs Deportivo Ayense (E)
1 - 0
Artesanos Metepec — Son 5 Maç
M vs Gorilas de Juanacatlan (E)
0 - 2
G vs Huracanes Izcalli (D)
0 - 2
M vs Poza Rica (D)
1 - 0
G vs Gorilas de Juanacatlan (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.