Maç Listesine Dön
Fransa National 3 - Group D • 07.03.2026 — 20:00

St Ouen l'Aumône

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 1.58
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Caen II

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St Ouen l'Aumône - Caen II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St Ouen l'Aumône %46.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St Ouen l'Aumône xG 1.95
Dengeli
Caen II xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %46.9
X (Beraberlik) %26.8
2 (Deplasman) %26.3

Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %53.1
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4 0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.3 1.5 Alt: %23.7
2.5 Üst: %51.0 2.5 Alt: %49.0
3.5 Üst: %28.9 3.5 Alt: %71.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %54.8
KG Yok %45.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.8
1-0
%9.6
2-1
%9.4
2-0
%8.3
0-0
%7.5
1-2
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.0 İY X: %42.8 İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7 İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.3 İY 1.5 Alt: %64.7
İY 2.5 Üst: %12.5 İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.27
+
Dep 4.15
=
Toplam 9.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.9 8.5 Alt: %40.2
9.5 Üst: %46.8 9.5 Alt: %53.2
10.5 Üst: %34.5 10.5 Alt: %65.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %43.6 İY 4.5 Alt: %56.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %57.8 | Eşit: %12.4 | Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.8
Ev: 13.7 • Dep: 10.1
İsabetli Şut 8.3
Ev: 4.9 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.1 21.5 Alt: %32.9
23.5 Şut Üst: %51.0 23.5 Alt: %49.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.2 7.5 Alt: %40.8
8.5 İsabetli Üst: %45.4 8.5 Alt: %54.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
St Ouen l'Aumône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Caen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
St Ouen l'Aumône (-0.50)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Caen II (+0.50)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.12 %24.3 %0.0 @1.32 %75.7
-1.25 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
-1.00 @3.20 %31.3 %22.4 @1.46 %68.7
-0.75 @2.50 %39.9 %0.0 @1.67 %60.1
-0.50 Ana Hat @2.14 %46.7 %0.0 @1.88 %53.3
-0.25 @1.85 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
0.0 @1.57 %63.9 %26.9 @2.77 %36.1
+0.25 @1.44 %69.5 %0.0 @3.28 %30.5
+0.50 @1.36 %73.6 %0.0 @3.79 %26.4
+0.75 @1.25 %79.9 %0.0 @4.98 %20.1
+1.00 @1.14 %87.4 %15.8 @7.92 %12.6
+1.25 @1.13 %88.5 %0.0 @8.66 %11.6
+1.50 @1.12 %89.4 %0.0 @9.40 %10.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.38 %72.7 %0.0 @3.66 %27.3
+2.00 @1.47 %68.0 %25.5 @3.13 %32.0
+2.25 @1.72 %58.1 %0.0 @2.39 %41.9
+2.50 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+2.75 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
+3.00 @2.73 %36.6 %22.2 @1.58 %63.4
+3.25 @3.12 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
+3.50 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.6% 6.6% 4.3% 1.6% 0.5% 0.1%
1 Gol 9.7% 12.8% 6.8% 2.6% 0.7% 0.2%
2 Gol 8.4% 9.5% 5.4% 2.0% 0.6% 0.1%
3 Gol 4.4% 5.0% 2.8% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.7% 2.0% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.6% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
St Ouen l'Aumône — Son 5 Maç
B vs Racing Colombes 92 (D)
1 - 1
M vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
G vs Bretigny Foot (E)
2 - 1
G vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
Caen II — Son 5 Maç
G vs Versailles II (E)
4 - 1
M vs C' Chartres (D)
2 - 0
B vs Havre Caucriauville (D)
1 - 1
G vs C' Chartres (D)
2 - 3
M vs C' Chartres (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.