Fransa
National 3 - Group D •
07.03.2026 — 20:00
St Ouen l'Aumône
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.58
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Caen II
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.13
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
St Ouen l'Aumône - Caen II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.58, Dep: 1.13 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre St Ouen l'Aumône %46.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
St Ouen l'Aumône xG
1.95
Dengeli
Caen II xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.9
X (Beraberlik)
%26.8
2 (Deplasman)
%26.3
Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %53.1
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4
0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.3
1.5 Alt: %23.7
2.5 Üst: %51.0
2.5 Alt: %49.0
3.5 Üst: %28.9
3.5 Alt: %71.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.8
KG Yok
%45.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.8
1-0
%9.6
2-1
%9.4
2-0
%8.3
0-0
%7.5
1-2
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.0
İY X: %42.8
İY 2: %22.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7
İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.3
İY 1.5 Alt: %64.7
İY 2.5 Üst: %12.5
İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.27
+
Dep
4.15
=
Toplam
9.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.9
8.5 Alt: %40.2
9.5 Üst: %46.8
9.5 Alt: %53.2
10.5 Üst: %34.5
10.5 Alt: %65.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.33 Korner (Ev: 2.42, Dep: 1.91)
İY 4.5 Üst: %43.6
İY 4.5 Alt: %56.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.8 |
Eşit: %12.4 |
Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 13.7 • Dep: 10.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 4.9 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.1
21.5 Alt: %32.9
23.5 Şut Üst: %51.0
23.5 Alt: %49.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.2
7.5 Alt: %40.8
8.5 İsabetli Üst: %45.4
8.5 Alt: %54.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSt Ouen l'Aumône
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Caen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
St Ouen l'Aumône (-0.50)
@2.14
%46.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Caen II (+0.50)
@1.88
%53.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -1.25 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| -1.00 | @3.20 | %31.3 | %22.4 | @1.46 | %68.7 |
| -0.75 | @2.50 | %39.9 | %0.0 | @1.67 | %60.1 |
| -0.50 Ana Hat | @2.14 | %46.7 | %0.0 | @1.88 | %53.3 |
| -0.25 | @1.85 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| 0.0 | @1.57 | %63.9 | %26.9 | @2.77 | %36.1 |
| +0.25 | @1.44 | %69.5 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +0.50 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.98 | %20.1 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %15.8 | @7.92 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.66 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.40 | %10.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +2.00 | @1.47 | %68.0 | %25.5 | @3.13 | %32.0 |
| +2.25 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.39 | %41.9 |
| +2.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +2.75 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| +3.00 | @2.73 | %36.6 | %22.2 | @1.58 | %63.4 |
| +3.25 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| +3.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.6% | 6.6% | 4.3% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.7% | 12.8% | 6.8% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.4% | 9.5% | 5.4% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.4% | 5.0% | 2.8% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.0% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
St Ouen l'Aumône — Son 5 Maç
B
vs Racing Colombes 92 (D)
1 - 1
M
vs Bretigny Foot (D)
2 - 1
G
vs Bretigny Foot (E)
2 - 1
G
vs Bretigny Foot (D)
0 - 2
Caen II — Son 5 Maç
G
vs Versailles II (E)
4 - 1
M
vs C' Chartres (D)
2 - 0
B
vs Havre Caucriauville (D)
1 - 1
G
vs C' Chartres (D)
2 - 3
M
vs C' Chartres (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.