Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Saudi-Arabia
Premier League Women •
07.02.2026 — 18:55
Al Ittihad W
Elo: 1581λ (Beklenen Gol): 4.62
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Eastern Flames W
Elo: 1382λ (Beklenen Gol): 1.23
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Al Ittihad W - Eastern Flames W mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.62, Dep: 1.23 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Al Ittihad W %88.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %92.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %6.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%73.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Al Ittihad W xG
3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Eastern Flames W xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.62 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%88.6
X (Beraberlik)
%6.9
2 (Deplasman)
%4.5
Çifte Şans 1X: %95.5
Çifte Şans X2: %11.4
Çifte Şans 12: %93.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.4
0.5 Alt: %0.6
1.5 Üst: %98.1
1.5 Alt: %1.9
2.5 Üst: %92.8
2.5 Alt: %7.2
3.5 Üst: %82.7
3.5 Alt: %17.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.2
KG Yok
%29.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor4-1
%7.1
5-1
%6.5
3-1
%6.1
4-0
%5.7
5-0
%5.3
6-1
%5.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %70.8
İY X: %20.7
İY 2: %8.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %91.7
İY 0.5 Alt: %8.3
İY 1.5 Üst: %72.9
İY 1.5 Alt: %27.1
İY 2.5 Üst: %45.7
İY 2.5 Alt: %54.3
İY 3.5 Üst: %22.4
İY 3.5 Alt: %77.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.5
+
Dep
4.36
=
Toplam
14.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.0
8.5 Alt: %4.0
9.5 Üst: %92.6
9.5 Alt: %7.4
10.5 Üst: %87.5
10.5 Alt: %12.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.84 Korner (Ev: 4.83, Dep: 2.01)
İY 4.5 Üst: %81.2
İY 4.5 Alt: %18.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %92.9 |
Eşit: %3.0 |
Dep: %4.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.7
Ev: 24 • Dep: 10.7
İsabetli Şut
13.7
Ev: 10 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.7
23.5 Alt: %2.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.2
7.5 Alt: %3.8
8.5 İsabetli Üst: %92.7
8.5 Alt: %7.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAl Ittihad W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eastern Flames W
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Al Ittihad W (-2.00)
@1.67
%59.8 İhtimal
İade (Push): %21.4
Eastern Flames W (+2.00)
@2.49
%40.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.44
%69.5 İhtimal
İade (Push): %20.6
+4.00 Gol Alt
@3.28
%30.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| -1.25 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.89 | %25.7 |
| -1.00 | @1.23 | %81.3 | %15.8 | @5.33 | %18.8 |
| -0.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.83 | %17.2 |
| -0.50 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.33 | %15.8 |
| -0.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.69 | %11.5 |
| 0.0 | @1.07 | %93.2 | %9.7 | @14.80 | %6.8 |
| +0.25 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.59 | %6.4 |
| +0.50 | @1.07 | %93.9 | %0.0 | @16.38 | %6.1 |
| +0.75 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.07 | %4.2 |
| +1.00 | @1.02 | %97.9 | %4.1 | @47.09 | %2.1 |
| +1.25 | @1.02 | %97.9 | %0.0 | @48.09 | %2.1 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @49.08 | %2.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @35.48 | %2.8 |
| +2.00 | @1.03 | %97.1 | %7.4 | @34.11 | %2.9 |
| +2.25 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @15.00 | %6.7 |
| +2.50 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.88 | %10.1 |
| +2.75 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.18 | %10.9 |
| +3.00 | @1.13 | %88.2 | %14.1 | @8.48 | %11.8 |
| +3.25 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.41 | %18.5 |
| +3.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.13 | %24.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.6% | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 1.8% | 2.6% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 4.5% | 5.5% | 3.4% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.9% | 8.5% | 5.3% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 8.0% | 9.9% | 6.1% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 5 Gol | 7.4% | 9.1% | 5.6% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
Al Ittihad W — Son 5 Maç
G
vs Neom SC W (D)
0 - 2
B
vs Al Ahli SC W (E)
1 - 1
G
vs Al Qadisiya W (D)
2 - 3
M
vs Al Hilal W (E)
2 - 3
Eastern Flames W — Son 5 Maç
M
vs Al Nassr W (E)
1 - 7
M
vs Al Hilal W (E)
0 - 2
M
vs Al Qadisiya W (D)
8 - 1
M
vs Neom SC W (E)
1 - 3
M
vs Al Ahli SC W (E)
3 - 5
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.