Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 21.03.2026 — 18:00

Waltham Abbey

Elo: 1565
λ (Beklenen Gol): 2.92
3 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Mildenhall Town

Elo: 1432
λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Waltham Abbey - Mildenhall Town mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.92, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waltham Abbey %77.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %67.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Waltham Abbey xG 3.11
Dengeli
Mildenhall Town xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %77.7
X (Beraberlik) %14.0
2 (Deplasman) %8.3

Çifte Şans 1X: %91.7
Çifte Şans X2: %22.3
Çifte Şans 12: %86.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.2 0.5 Alt: %2.8
1.5 Üst: %89.9 1.5 Alt: %10.1
2.5 Üst: %73.5 2.5 Alt: %26.5
3.5 Üst: %53.1 3.5 Alt: %46.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.9
KG Yok %43.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%9.3
3-0
%9.1
2-1
%8.4
3-1
%8.2
4-0
%6.6
1-1
%6.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.5 İY X: %30.6 İY 2: %10.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.2 İY 0.5 Alt: %18.8
İY 1.5 Üst: %51.6 İY 1.5 Alt: %48.4
İY 2.5 Üst: %24.1 İY 2.5 Alt: %75.9
İY 3.5 Üst: %8.7 İY 3.5 Alt: %91.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.96
+
Dep 3.67
=
Toplam 11.64
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.0 8.5 Alt: %18.0
9.5 Üst: %72.4 9.5 Alt: %27.6
10.5 Üst: %61.4 10.5 Alt: %38.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.35 Korner (Ev: 3.66, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %61.9 İY 4.5 Alt: %38.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %87.0 | Eşit: %5.4 | Dep: %7.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.6
Ev: 21.9 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 10.8
Ev: 7.8 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.6 21.5 Alt: %4.4
23.5 Şut Üst: %90.4 23.5 Alt: %9.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.1 7.5 Alt: %15.9
8.5 İsabetli Üst: %74.6 8.5 Alt: %25.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Waltham Abbey
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mildenhall Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Waltham Abbey (-1.75)
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mildenhall Town (+1.75)
@1.99
%50.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.80 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
-1.25 @1.62 %61.8 %0.0 @2.62 %38.2
-1.00 @1.43 %69.8 %20.6 @3.31 %30.2
-0.75 @1.37 %73.2 %0.0 @3.74 %26.8
-0.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.17 %24.0
-0.25 @1.22 %82.2 %0.0 @5.62 %17.8
0.0 @1.12 %89.5 %15.1 @9.55 %10.5
+0.25 @1.11 %90.4 %0.0 @10.40 %9.6
+0.50 @1.10 %91.1 %0.0 @11.24 %8.9
+0.75 @1.06 %94.0 %0.0 @16.56 %6.0
+1.00 @1.03 %97.0 %6.1 @33.30 %3.0
+1.25 @1.03 %97.1 %0.0 @34.38 %2.9
+1.50 @1.03 %97.2 %0.0 @35.45 %2.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %88.1 %0.0 @8.38 %11.9
+2.00 @1.15 %86.8 %17.7 @7.56 %13.2
+2.25 @1.28 %78.4 %0.0 @4.62 %21.7
+2.50 @1.40 %71.4 %0.0 @3.50 %28.6
+2.75 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
+3.00 @1.58 %63.4 %22.0 @2.73 %36.7
+3.25 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
+3.50 Ana Hat @2.02 %49.4 %0.0 @1.98 %50.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.8% 1.7% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
1 Gol 6.4% 6.7% 2.8% 0.9% 0.2% 0.0%
2 Gol 10.0% 9.1% 4.1% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 9.8% 8.9% 4.0% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 7.1% 6.5% 2.9% 0.9% 0.2% 0.0%
5 Gol 4.2% 3.8% 1.7% 0.5% 0.1% 0.0%
Waltham Abbey — Son 5 Maç
M vs Bowers & Pitsea (D)
3 - 1
G vs Brantham Athletic (E)
4 - 0
B vs Concord Rangers (D)
1 - 1
G vs Concord Rangers (E)
3 - 1
G vs Concord Rangers (D)
2 - 3
Mildenhall Town — Son 5 Maç
G vs Brantham Athletic (E)
2 - 1
M vs Stanway Rovers (E)
1 - 2
M vs Grays Athletic (D)
3 - 1
B vs Grays Athletic (D)
1 - 1
B vs Grays Athletic (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.