Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
08.11.2026 — 23:00
Mount Pleasant Academy
Elo: 1587λ (Beklenen Gol): 1.46
CANLI
Tivoli Gardens
Elo: 1519λ (Beklenen Gol): 0.88
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.46, Dep: 0.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mount Pleasant Academy %49.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mount Pleasant Academy xG
1.64
Dengeli
Tivoli Gardens xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.7
X (Beraberlik)
%28.5
2 (Deplasman)
%21.8
Çifte Şans 1X: %78.2
Çifte Şans X2: %50.4
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.4
0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.7
1.5 Alt: %31.3
2.5 Üst: %41.4
2.5 Alt: %58.7
3.5 Üst: %20.8
3.5 Alt: %79.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.8
KG Yok
%54.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%13.2
0-0
%10.6
2-0
%10.3
2-1
%9.0
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.5
İY X: %46.0
İY 2: %18.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.4
İY 0.5 Alt: %35.7
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.88
+
Dep
3.49
=
Toplam
8.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.0
8.5 Alt: %54.0
9.5 Üst: %33.1
9.5 Alt: %66.9
10.5 Üst: %22.3
10.5 Alt: %77.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.85 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.61)
İY 4.5 Üst: %34.3
İY 4.5 Alt: %65.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.0 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %25.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.7
Ev: 12.5 • Dep: 8.2
İsabetli Şut
7.3
Ev: 4.5 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %42.0
21.5 Alt: %58.0
23.5 Şut Üst: %26.5
23.5 Alt: %73.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.2
7.5 Alt: %55.8
8.5 İsabetli Üst: %30.7
8.5 Alt: %69.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMount Pleasant Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tivoli Gardens
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mount Pleasant Academy (-0.50)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tivoli Gardens (+0.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %74.9 |
| -1.25 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| -1.00 | @3.01 | %33.2 | %24.4 | @1.50 | %66.8 |
| -0.75 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| -0.25 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| 0.0 | @1.44 | %69.3 | %28.6 | @3.26 | %30.7 |
| +0.25 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.92 | %25.5 |
| +0.50 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +0.75 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.32 | %15.8 |
| +1.00 | @1.10 | %91.3 | %14.4 | @11.42 | %8.8 |
| +1.25 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.38 | %8.1 |
| +1.50 | @1.08 | %92.5 | %0.0 | @13.34 | %7.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.00 | @1.77 | %56.6 | %27.4 | @2.31 | %43.4 |
| +2.25 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| +2.50 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +2.75 | @2.91 | %34.3 | %0.0 | @1.52 | %65.7 |
| +3.00 | @3.88 | %25.8 | %20.6 | @1.35 | %74.2 |
| +3.25 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +3.50 | @4.89 | %20.5 | %0.0 | @1.26 | %79.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.6% | 7.6% | 3.8% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 13.2% | 13.4% | 5.5% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.3% | 9.1% | 4.0% | 1.2% | 0.3% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.0% | 4.4% | 1.9% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.8% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Mount Pleasant Academy — Son 5 Maç
B
vs Arnett Gardens (D)
1 - 1
G
vs Molynes United (D)
1 - 2
G
vs Montego Bay United (E)
2 - 1
G
vs Club Sando (E)
2 - 0
B
vs Club Sando (D)
1 - 1
Tivoli Gardens — Son 5 Maç
B
vs Arnett Gardens (E)
1 - 1
M
vs Cavalier (D)
2 - 1
G
vs Dunbeholden (E)
3 - 0
M
vs Racing United (E)
3 - 4
G
vs Tru-Juice (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.