Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 16 •
08.03.2026 — 14:00
Villegas
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 1.13
2 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 1
UD Logroñés II
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villegas - UD Logroñés II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.13, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Logroñés II %41.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villegas xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UD Logroñés II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.13 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.6
X (Beraberlik)
%28.5
2 (Deplasman)
%41.9
Çifte Şans 1X: %58.1
Çifte Şans X2: %70.4
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.6
1.5 Alt: %27.4
2.5 Üst: %46.1
2.5 Alt: %53.9
3.5 Üst: %24.7
3.5 Alt: %75.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.8
KG Yok
%48.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
0-1
%10.2
0-0
%9.0
1-2
%8.8
1-0
%8.2
0-2
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8
İY X: %44.8
İY 2: %31.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.1
İY 1.5 Alt: %67.9
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.35
+
Dep
4.71
=
Toplam
9.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.3
8.5 Alt: %44.7
9.5 Üst: %42.1
9.5 Alt: %57.9
10.5 Üst: %30.2
10.5 Alt: %69.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %40.4
İY 4.5 Alt: %59.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.7 |
Eşit: %13.4 |
Dep: %47.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 10.9 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
7.9
Ev: 3.9 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.9
21.5 Alt: %42.1
23.5 Şut Üst: %41.2
23.5 Alt: %58.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.1
7.5 Alt: %46.9
8.5 İsabetli Üst: %39.2
8.5 Alt: %60.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVillegas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Logroñés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Villegas (+0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Logroñés II (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.25 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.53 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| -1.00 | @6.81 | %14.7 | %17.5 | @1.17 | %85.3 |
| -0.75 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -0.50 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -0.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
| 0.0 | @2.41 | %41.5 | %28.6 | @1.71 | %58.5 |
| +0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +0.50 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +0.75 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +1.00 | @1.34 | %74.4 | %21.7 | @3.91 | %25.6 |
| +1.25 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.45 | %22.5 |
| +1.50 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.15 | %31.7 |
| +2.00 | @1.60 | %62.5 | %26.6 | @2.67 | %37.5 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.1 |
| +2.50 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| +2.75 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.6 |
| +3.00 | @3.22 | %31.0 | %21.6 | @1.45 | %69.0 |
| +3.25 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| +3.50 | @4.11 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 10.3% | 7.8% | 3.6% | 1.3% | 0.3% |
| 1 Gol | 8.2% | 13.6% | 8.8% | 4.1% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 5.2% | 7.2% | 5.0% | 2.3% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.9% | 2.7% | 1.9% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Villegas — Son 5 Maç
G
vs Peña Balsamaiso (E)
3 - 2
G
vs Berceo (E)
1 - 0
M
vs Berceo (D)
3 - 0
M
vs Berceo (E)
0 - 2
M
vs Berceo (E)
0 - 6
UD Logroñés II — Son 5 Maç
G
vs Peña Balsamaiso (E)
6 - 1
B
vs Autol (D)
0 - 0
G
vs Autol (E)
7 - 2
G
vs Peña Balsamaiso (E)
5 - 1
B
vs Autol (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.