Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 16 • 08.03.2026 — 14:00

Villegas

Elo: 1424
λ (Beklenen Gol): 1.13
2 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 1

UD Logroñés II

Elo: 1548
λ (Beklenen Gol): 1.39
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villegas - UD Logroñés II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.13, Dep: 1.39 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre UD Logroñés II %41.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villegas xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
UD Logroñés II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.13 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.6
X (Beraberlik) %28.5
2 (Deplasman) %41.9

Çifte Şans 1X: %58.1
Çifte Şans X2: %70.4
Çifte Şans 12: %71.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0 0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.6 1.5 Alt: %27.4
2.5 Üst: %46.1 2.5 Alt: %53.9
3.5 Üst: %24.7 3.5 Alt: %75.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %51.8
KG Yok %48.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.6
0-1
%10.2
0-0
%9.0
1-2
%8.8
1-0
%8.2
0-2
%7.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8 İY X: %44.8 İY 2: %31.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0 İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.1 İY 1.5 Alt: %67.9
İY 2.5 Üst: %10.6 İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8 İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.35
+
Dep 4.71
=
Toplam 9.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.3 8.5 Alt: %44.7
9.5 Üst: %42.1 9.5 Alt: %57.9
10.5 Üst: %30.2 10.5 Alt: %69.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 2, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %40.4 İY 4.5 Alt: %59.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %38.7 | Eşit: %13.4 | Dep: %47.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 22.6
Ev: 10.9 • Dep: 11.7
İsabetli Şut 7.9
Ev: 3.9 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.9 21.5 Alt: %42.1
23.5 Şut Üst: %41.2 23.5 Alt: %58.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.1 7.5 Alt: %46.9
8.5 İsabetli Üst: %39.2 8.5 Alt: %60.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Villegas
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UD Logroñés II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Villegas (+0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
UD Logroñés II (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.13
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.25 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
-1.25 @7.53 %13.3 %0.0 @1.15 %86.7
-1.00 @6.81 %14.7 %17.5 @1.17 %85.3
-0.75 @4.37 %22.9 %0.0 @1.30 %77.1
-0.50 @3.38 %29.6 %0.0 @1.42 %70.4
-0.25 @2.89 %34.6 %0.0 @1.53 %65.5
0.0 @2.41 %41.5 %28.6 @1.71 %58.5
+0.25 Ana Hat @1.95 %51.3 %0.0 @2.05 %48.8
+0.50 @1.72 %58.2 %0.0 @2.39 %41.8
+0.75 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
+1.00 @1.34 %74.4 %21.7 @3.91 %25.6
+1.25 @1.29 %77.5 %0.0 @4.45 %22.5
+1.50 @1.25 %80.0 %0.0 @4.99 %20.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.46 %68.3 %0.0 @3.15 %31.7
+2.00 @1.60 %62.5 %26.6 @2.67 %37.5
+2.25 Ana Hat @1.89 %53.0 %0.0 @2.13 %47.1
+2.50 @2.18 %45.9 %0.0 @1.85 %54.1
+2.75 @2.54 %39.4 %0.0 @1.65 %60.6
+3.00 @3.22 %31.0 %21.6 @1.45 %69.0
+3.25 @3.66 %27.3 %0.0 @1.38 %72.7
+3.50 @4.11 %24.4 %0.0 @1.32 %75.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 9.0% 10.3% 7.8% 3.6% 1.3% 0.3%
1 Gol 8.2% 13.6% 8.8% 4.1% 1.4% 0.4%
2 Gol 5.2% 7.2% 5.0% 2.3% 0.8% 0.2%
3 Gol 1.9% 2.7% 1.9% 0.9% 0.3% 0.1%
4 Gol 0.5% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
Villegas — Son 5 Maç
G vs Peña Balsamaiso (E)
3 - 2
G vs Berceo (E)
1 - 0
M vs Berceo (D)
3 - 0
M vs Berceo (E)
0 - 2
M vs Berceo (E)
0 - 6
UD Logroñés II — Son 5 Maç
G vs Peña Balsamaiso (E)
6 - 1
B vs Autol (D)
0 - 0
G vs Autol (E)
7 - 2
G vs Peña Balsamaiso (E)
5 - 1
B vs Autol (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.