Maç Listesine Dön
Norveç Nasjonal U19 Champions League • 28.02.2026 — 15:30

Sarpsborg 08 U19

Elo: 1483
λ (Beklenen Gol): 3.76
5 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Moss U19

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 2.24
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sarpsborg 08 U19 - Moss U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.76, Dep: 2.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sarpsborg 08 U19 %65.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %93.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %87.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sarpsborg 08 U19 xG 3.74
Dengeli
Moss U19 xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.3
X (Beraberlik) %14.5
2 (Deplasman) %20.3

Çifte Şans 1X: %79.8
Çifte Şans X2: %34.8
Çifte Şans 12: %85.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.5 0.5 Alt: %0.5
1.5 Üst: %98.4 1.5 Alt: %1.6
2.5 Üst: %93.7 2.5 Alt: %6.3
3.5 Üst: %84.6 3.5 Alt: %15.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %87.4
KG Yok %12.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-2
%5.6
4-2
%5.3
3-1
%5.0
4-1
%4.7
2-2
%4.5
3-3
%4.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.3 İY X: %26.7 İY 2: %22.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.2 İY 0.5 Alt: %7.8
İY 1.5 Üst: %75.2 İY 1.5 Alt: %24.8
İY 2.5 Üst: %49.0 İY 2.5 Alt: %51.0
İY 3.5 Üst: %26.2 İY 3.5 Alt: %73.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 9.64
+
Dep 6.54
=
Toplam 16.18
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.0 8.5 Alt: %2.0
9.5 Üst: %96.0 9.5 Alt: %4.0
10.5 Üst: %92.9 10.5 Alt: %7.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.44 Korner (Ev: 4.43, Dep: 3.01)
İY 4.5 Üst: %86.4 İY 4.5 Alt: %13.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %73.6 | Eşit: %7.6 | Dep: %18.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 40.9
Ev: 24 • Dep: 16.9
İsabetli Şut 15.4
Ev: 9.6 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0 21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.8 23.5 Alt: %0.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.6 7.5 Alt: %1.5
8.5 İsabetli Üst: %96.9 8.5 Alt: %3.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sarpsborg 08 U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Moss U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sarpsborg 08 U19 (-1.00)
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %19.7
Moss U19 (+1.00)
@2.02
%49.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.29
%77.3 İhtimal
İade (Push): %16.7
+4.00 Gol Alt
@4.40
%22.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.46 %40.7 %0.0 @1.68 %59.4
-1.25 @2.22 %45.1 %0.0 @1.82 %54.9
-1.00 Ana Hat @1.98 %50.6 %19.7 @2.02 %49.4
-0.75 @1.79 %56.0 %0.0 @2.27 %44.0
-0.50 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
-0.25 @1.51 %66.1 %0.0 @2.95 %33.9
0.0 @1.37 %73.2 %17.6 @3.73 %26.8
+0.25 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
+0.50 @1.28 %77.9 %0.0 @4.52 %22.1
+0.75 @1.21 %82.7 %0.0 @5.79 %17.3
+1.00 @1.13 %88.2 %11.7 @8.46 %11.8
+1.25 @1.12 %88.9 %0.0 @9.01 %11.1
+1.50 @1.12 %89.6 %0.0 @9.57 %10.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.02 %98.0 %0.0 @49.16 %2.0
+2.00 @1.02 %97.9 %5.8 @47.70 %2.1
+2.25 @1.05 %95.0 %0.0 @19.96 %5.0
+2.50 @1.08 %92.3 %0.0 @12.90 %7.8
+2.75 @1.09 %91.8 %0.0 @12.18 %8.2
+3.00 @1.10 %91.3 %11.2 @11.46 %8.7
+3.25 @1.16 %85.9 %0.0 @7.08 %14.1
+3.50 @1.23 %81.1 %0.0 @5.29 %18.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.5% 0.5% 0.8% 0.6% 0.3% 0.1%
1 Gol 1.0% 2.8% 2.9% 2.2% 1.2% 0.6%
2 Gol 2.2% 4.9% 5.5% 4.1% 2.3% 1.0%
3 Gol 2.7% 6.1% 6.9% 5.2% 2.9% 1.3%
4 Gol 2.6% 5.8% 6.5% 4.8% 2.7% 1.2%
5 Gol 1.9% 4.3% 4.9% 3.6% 2.0% 0.9%
Sarpsborg 08 U19 — Son 5 Maç
M vs Sandefjord U19 (E)
2 - 5
G vs Odd U19 (D)
4 - 5
Moss U19 — Son 5 Maç
B vs Strømsgodset U19 (E)
3 - 3
G vs Sogndal U19 (E)
5 - 1
M vs Kongsvinger IL U19 (D)
6 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.