Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Saudi-Arabia
Pro League •
17.01.2026 — 01:00
Cunupia
Elo: 1380λ (Beklenen Gol): 1.02
2 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3
San Juan Jabloteh
Elo: 1575λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Cunupia - San Juan Jabloteh mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre San Juan Jabloteh %52.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Cunupia xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
San Juan Jabloteh xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.1
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%52.1
Çifte Şans 1X: %48.0
Çifte Şans X2: %77.9
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4
0.5 Alt: %7.6
1.5 Üst: %76.2
1.5 Alt: %23.8
2.5 Üst: %50.9
2.5 Alt: %49.1
3.5 Üst: %28.8
3.5 Alt: %71.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.1
KG Yok
%46.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.3
0-1
%10.4
1-2
%9.7
0-2
%9.5
0-0
%7.5
1-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.5
İY X: %42.4
İY 2: %38.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.7
İY 0.5 Alt: %30.3
İY 1.5 Üst: %35.2
İY 1.5 Alt: %64.9
İY 2.5 Üst: %12.4
İY 2.5 Alt: %87.6
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
5.35
=
Toplam
9.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.7
8.5 Alt: %39.3
9.5 Üst: %47.7
9.5 Alt: %52.3
10.5 Üst: %35.3
10.5 Alt: %64.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 1.9, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %44.2
İY 4.5 Alt: %55.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.8 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %59.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 10.3 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
8.3
Ev: 3.7 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.0
21.5 Alt: %33.0
23.5 Şut Üst: %50.9
23.5 Alt: %49.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.6
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.7
8.5 Alt: %55.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCunupia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
San Juan Jabloteh
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Cunupia (+0.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
San Juan Jabloteh (-0.50)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.02
%49.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.04 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -1.25 | @11.20 | %8.9 | %0.0 | @1.10 | %91.1 |
| -1.00 | @10.36 | %9.7 | %13.9 | @1.11 | %90.4 |
| -0.75 | @6.10 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -0.50 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| -0.25 | @3.92 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| 0.0 | @3.33 | %30.1 | %26.1 | @1.43 | %70.0 |
| +0.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| +0.50 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +0.75 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +1.00 | @1.58 | %63.1 | %23.5 | @2.71 | %36.9 |
| +1.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +1.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
| +2.00 | @1.48 | %67.8 | %25.5 | @3.10 | %32.2 |
| +2.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.37 | %42.1 |
| +2.50 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +2.75 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| +3.00 | @2.75 | %36.3 | %22.3 | @1.57 | %63.7 |
| +3.25 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| +3.50 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.6% | 10.4% | 9.5% | 5.4% | 2.3% | 0.8% |
| 1 Gol | 6.0% | 12.4% | 9.8% | 5.5% | 2.3% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.5% | 5.9% | 5.0% | 2.8% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.0% | 1.7% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Cunupia — Son 5 Maç
G
vs Phoenix (D)
1 - 4
M
vs Point Fortin (D)
2 - 1
M
vs Athletic Club (D)
1 - 0
M
vs Club Sando (E)
0 - 1
B
vs Phoenix (E)
1 - 1
San Juan Jabloteh — Son 5 Maç
G
vs La Horquetta Rangers (D)
1 - 2
B
vs La Horquetta Rangers (D)
0 - 0
G
vs La Horquetta Rangers (D)
3 - 4
M
vs La Horquetta Rangers (D)
1 - 0
M
vs La Horquetta Rangers (E)
1 - 6
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.