Fransa
Ligue 1 •
26.02.2026 — 14:00
Saint-Luc
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 0.83
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Panda B5
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.45
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint-Luc - Panda B5 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.83, Dep: 0.45 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint-Luc %41.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %13.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %21.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %40.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint-Luc xG
1.20
Dengeli
Panda B5 xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.3
X (Beraberlik)
%40.9
2 (Deplasman)
%17.8
Çifte Şans 1X: %82.2
Çifte Şans X2: %58.7
Çifte Şans 12: %59.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %71.2
0.5 Alt: %28.8
1.5 Üst: %37.1
1.5 Alt: %62.9
2.5 Üst: %13.7
2.5 Alt: %86.3
3.5 Üst: %4.0
3.5 Alt: %96.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%21.0
KG Yok
%79.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%28.8
1-0
%22.4
0-1
%11.7
1-1
%11.1
2-0
%9.6
2-1
%4.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.0
İY X: %61.3
İY 2: %12.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %43.3
İY 0.5 Alt: %56.7
İY 1.5 Üst: %11.6
İY 1.5 Alt: %88.4
İY 2.5 Üst: %2.0
İY 2.5 Alt: %98.0
İY 3.5 Üst: %0.3
İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.74
+
Dep
2.68
=
Toplam
6.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %19.9
8.5 Alt: %80.1
9.5 Üst: %11.6
9.5 Alt: %88.4
10.5 Üst: %6.3
10.5 Alt: %93.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.95 Korner (Ev: 1.72, Dep: 1.23)
İY 4.5 Üst: %17.7
İY 4.5 Alt: %82.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.7 |
Eşit: %14.8 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15
Ev: 9.1 • Dep: 5.9
İsabetli Şut
5.2
Ev: 3.2 • Dep: 2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %5.2
21.5 Alt: %94.8
23.5 Şut Üst: %1.9
23.5 Alt: %98.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %16.0
7.5 Alt: %84.0
8.5 İsabetli Üst: %8.5
8.5 Alt: %91.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint-Luc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Panda B5
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint-Luc (-0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Panda B5 (+0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.70
%37.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.59
%62.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.95 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -1.25 | @6.01 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -1.00 | @5.08 | %19.7 | %27.0 | @1.25 | %80.3 |
| -0.75 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.47 | %67.8 |
| -0.50 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| 0.0 | @1.43 | %69.9 | %40.9 | @3.33 | %30.1 |
| +0.25 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.47 | %22.4 |
| +0.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.62 | %17.8 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.68 | %11.5 |
| +1.00 | @1.04 | %95.8 | %14.1 | @23.61 | %4.2 |
| +1.25 | @1.04 | %96.1 | %0.0 | @25.55 | %3.9 |
| +1.50 | @1.04 | %96.4 | %0.0 | @27.50 | %3.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.48 | %28.7 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| +2.00 | @5.62 | %17.8 | %23.5 | @1.22 | %82.2 |
| +2.25 | @6.48 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| +2.50 | @7.34 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| +2.75 | @10.79 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| +3.00 | @22.52 | %4.4 | %9.6 | @1.05 | %95.6 |
| +3.25 | @23.72 | %4.2 | %0.0 | @1.04 | %95.8 |
| +3.50 | @24.92 | %4.0 | %0.0 | @1.04 | %96.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 28.8% | 11.7% | 2.8% | 0.4% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 22.4% | 11.1% | 2.3% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.6% | 4.3% | 0.9% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.6% | 1.2% | 0.3% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint-Luc — Son 5 Maç
G
vs FC Tshikas (E)
1 - 0
B
vs Lubumbashi Sport (E)
0 - 0
M
vs Lubumbashi Sport (D)
1 - 0
M
vs Tanganyika (E)
0 - 2
B
vs CS Manika (D)
0 - 0
Panda B5 — Son 5 Maç
B
vs CS Manika (E)
0 - 0
B
vs AS New Soger (E)
0 - 0
M
vs Lubumbashi Sport (E)
1 - 3
M
vs Lubumbashi Sport (D)
1 - 0
G
vs Lubumbashi Sport (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.