Maç Listesine Dön
World Friendlies • 11.02.2026 — 17:00

Switzerland U17

Elo: 1476
λ (Beklenen Gol): 1.00
3 - 3
Tamamlandı
İY: 1 - 3

Netherlands U17

Elo: 1521
λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%56
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Switzerland U17 - Netherlands U17 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.00, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Netherlands U17 %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Switzerland U17 xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Netherlands U17 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.00 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %29.4
X (Beraberlik) %30.9
2 (Deplasman) %39.7

Çifte Şans 1X: %60.3
Çifte Şans X2: %70.6
Çifte Şans 12: %69.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.9 0.5 Alt: %12.1
1.5 Üst: %65.6 1.5 Alt: %34.4
2.5 Üst: %37.8 2.5 Alt: %62.2
3.5 Üst: %18.1 3.5 Alt: %81.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.2
KG Yok %54.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.3
0-1
%12.3
0-0
%12.1
1-0
%10.0
0-2
%8.0
1-2
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.8 İY X: %48.1 İY 2: %29.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.2 İY 0.5 Alt: %37.8
İY 1.5 Üst: %26.7 İY 1.5 Alt: %73.3
İY 2.5 Üst: %7.8 İY 2.5 Alt: %92.2
İY 3.5 Üst: %1.8 İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.09
+
Dep 4.31
=
Toplam 8.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.3 8.5 Alt: %53.7
9.5 Üst: %33.4 9.5 Alt: %66.6
10.5 Üst: %22.5 10.5 Alt: %77.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.86 Korner (Ev: 1.88, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %34.4 İY 4.5 Alt: %65.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %40.1 | Eşit: %14.0 | Dep: %46.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.7
Ev: 10.1 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 7.2
Ev: 3.6 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.3 21.5 Alt: %58.7
23.5 Şut Üst: %25.9 23.5 Alt: %74.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.3 7.5 Alt: %56.7
8.5 İsabetli Üst: %29.9 8.5 Alt: %70.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Switzerland U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Netherlands U17
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Switzerland U17 (+0.25)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Netherlands U17 (-0.25)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.09
%47.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.93 %11.2 %0.0 @1.13 %88.8
-1.25 @8.12 %12.3 %0.0 @1.14 %87.7
-1.00 @7.31 %13.7 %18.2 @1.16 %86.3
-0.75 @4.48 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
-0.50 @3.40 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
-0.25 @2.88 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
0.0 @2.35 %42.6 %31.0 @1.74 %57.4
+0.25 Ana Hat @1.88 %53.1 %0.0 @2.13 %46.9
+0.50 @1.66 %60.4 %0.0 @2.52 %39.7
+0.75 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
+1.00 @1.29 %77.5 %22.1 @4.45 %22.5
+1.25 @1.25 %80.3 %0.0 @5.08 %19.7
+1.50 @1.21 %82.5 %0.0 @5.71 %17.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.67 %59.9 %0.0 @2.50 %40.1
+2.00 Ana Hat @1.92 %52.2 %27.9 @2.09 %47.8
+2.25 @2.29 %43.8 %0.0 @1.78 %56.3
+2.50 @2.66 %37.7 %0.0 @1.60 %62.4
+2.75 @3.24 %30.8 %0.0 @1.45 %69.2
+3.00 @4.48 %22.3 %19.7 @1.29 %77.7
+3.25 @5.03 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
+3.50 @5.58 %17.9 %0.0 @1.22 %82.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.1% 12.3% 8.0% 3.2% 1.0% 0.2%
1 Gol 10.1% 14.3% 8.0% 3.2% 1.0% 0.2%
2 Gol 5.5% 6.6% 4.0% 1.6% 0.5% 0.1%
3 Gol 1.8% 2.2% 1.3% 0.5% 0.2% 0.0%
4 Gol 0.5% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Switzerland U17 — Son 5 Maç
M vs Portugal U17 (D)
2 - 0
B vs Korea Republic U17 (E)
0 - 0
M vs Czech Republic U17 (E)
1 - 3
Netherlands U17 — Son 5 Maç
M vs Croatia U17 (E)
2 - 3
G vs Kazakhstan U17 (E)
4 - 1
B vs Albania U17 (D)
1 - 1
B vs Belgium U17 (E)
0 - 0
B vs Belgium U17 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.