Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Southern Central •
14.03.2026 — 18:00
Rayners Lane
Elo: 1384λ (Beklenen Gol): 1.04
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Ware
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 2.20
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Rayners Lane - Ware mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 2.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ware %63.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Rayners Lane xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ware xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.0
X (Beraberlik)
%20.8
2 (Deplasman)
%63.1
Çifte Şans 1X: %36.9
Çifte Şans X2: %84.0
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.0
1.5 Alt: %16.0
2.5 Üst: %62.8
2.5 Alt: %37.2
3.5 Üst: %40.6
3.5 Alt: %59.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.1
KG Yok
%41.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.9
1-1
%9.6
0-2
%9.5
0-1
%8.0
1-3
%7.2
0-3
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.3
İY X: %37.1
İY 2: %46.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8
İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.4
İY 1.5 Alt: %56.6
İY 2.5 Üst: %17.8
İY 2.5 Alt: %82.2
İY 3.5 Üst: %5.7
İY 3.5 Alt: %94.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.17
+
Dep
6.45
=
Toplam
10.62
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.3
8.5 Alt: %26.7
9.5 Üst: %61.7
9.5 Alt: %38.3
10.5 Üst: %49.4
10.5 Alt: %50.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.89 Korner (Ev: 1.92, Dep: 2.97)
İY 4.5 Üst: %53.9
İY 4.5 Alt: %46.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %19.4 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %70.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27
Ev: 10.4 • Dep: 16.6
İsabetli Şut
9.4
Ev: 3.7 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.7
21.5 Alt: %14.3
23.5 Şut Üst: %74.5
23.5 Alt: %25.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.0
7.5 Alt: %28.0
8.5 İsabetli Üst: %59.5
8.5 Alt: %40.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRayners Lane
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ware
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Rayners Lane (+1.00)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %23.0
Ware (-1.00)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.98
%50.6 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@2.02
%49.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.82 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.1 |
| -1.25 | @15.94 | %6.3 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.00 | @15.06 | %6.6 | %10.5 | @1.07 | %93.4 |
| -0.75 | @8.49 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -0.50 | @6.10 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -0.25 | @5.45 | %18.4 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| 0.0 | @4.80 | %20.9 | %21.4 | @1.26 | %79.2 |
| +0.25 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.44 | %69.7 |
| +0.50 | @2.65 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| +0.75 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.3 |
| +1.00 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %23.0 | @1.96 | %51.0 |
| +1.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| +1.50 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.55 | %39.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.44 | %18.4 |
| +2.00 | @1.26 | %79.1 | %21.8 | @4.78 | %20.9 |
| +2.25 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +2.50 | @1.62 | %61.8 | %0.0 | @2.62 | %38.2 |
| +2.75 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.98 | %50.6 | %22.8 | @2.02 | %49.4 |
| +3.25 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| +3.50 | @2.56 | %39.1 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 8.2% | 9.8% | 7.2% | 3.9% | 1.7% |
| 1 Gol | 3.5% | 9.9% | 10.1% | 7.4% | 4.1% | 1.8% |
| 2 Gol | 2.2% | 4.8% | 5.2% | 3.8% | 2.1% | 0.9% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.6% | 1.8% | 1.3% | 0.7% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Rayners Lane — Son 5 Maç
G
vs Hadley (D)
1 - 2
M
vs Beaconsfield Town (D)
2 - 1
M
vs Biggleswade Town (E)
1 - 2
M
vs Aylesbury United (D)
3 - 1
M
vs Enfield 1893 (E)
1 - 3
Ware — Son 5 Maç
G
vs Leverstock Green (D)
1 - 2
B
vs Beaconsfield Town (E)
1 - 1
G
vs Beaconsfield Town (D)
0 - 3
B
vs Leverstock Green (E)
1 - 1
G
vs Leverstock Green (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.