Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Malezya
Challenge League •
18.01.2026 — 16:00
Pietà Hotspurs
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.59
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Fgura United
Elo: 1510λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%79
Pietà Hotspurs - Fgura United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.59, Dep: 1.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pietà Hotspurs %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pietà Hotspurs xG
1.95
Dengeli
Fgura United xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.4
X (Beraberlik)
%25.3
2 (Deplasman)
%36.3
Çifte Şans 1X: %63.7
Çifte Şans X2: %61.6
Çifte Şans 12: %74.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8
0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.8
1.5 Alt: %17.2
2.5 Üst: %60.7
2.5 Alt: %39.4
3.5 Üst: %38.3
3.5 Alt: %61.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.4
KG Yok
%36.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
2-1
%8.5
1-2
%8.3
2-2
%6.6
1-0
%6.1
0-1
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.6
İY X: %40.0
İY 2: %29.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.7
İY 0.5 Alt: %25.3
İY 1.5 Üst: %42.0
İY 1.5 Alt: %58.0
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.28
+
Dep
5.04
=
Toplam
10.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.3
8.5 Alt: %29.8
9.5 Üst: %58.2
9.5 Alt: %41.8
10.5 Üst: %45.7
10.5 Alt: %54.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 2.43, Dep: 2.32)
İY 4.5 Üst: %51.4
İY 4.5 Alt: %48.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.7 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %40.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 13.8 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
9.2
Ev: 4.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.8
21.5 Alt: %17.2
23.5 Şut Üst: %70.4
23.5 Alt: %29.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.1
7.5 Alt: %30.0
8.5 İsabetli Üst: %57.2
8.5 Alt: %42.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPietà Hotspurs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fgura United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pietà Hotspurs (0.0)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %25.6
Fgura United (+0.00)
@2.06
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.23 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| -1.25 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -1.00 | @4.23 | %23.6 | %19.1 | @1.31 | %76.4 |
| -0.75 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -0.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| 0.0 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %25.6 | @2.06 | %48.7 |
| +0.25 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +0.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.2 |
| +0.75 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +1.00 | @1.28 | %78.3 | %18.5 | @4.60 | %21.7 |
| +1.25 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.13 | %19.5 |
| +1.50 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.11 | %19.6 |
| +2.00 | @1.29 | %77.6 | %22.4 | @4.47 | %22.4 |
| +2.25 | @1.47 | %67.8 | %0.0 | @3.11 | %32.2 |
| +2.50 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +2.75 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +3.00 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %22.6 | @1.95 | %51.4 |
| +3.25 | @2.36 | %42.4 | %0.0 | @1.74 | %57.6 |
| +3.50 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.2% | 6.0% | 5.2% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.2% | 11.6% | 8.3% | 4.3% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.6% | 8.6% | 6.6% | 3.4% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.0% | 4.6% | 3.5% | 1.8% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.2% | 1.8% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Pietà Hotspurs — Son 5 Maç
M
vs Sirens (D)
4 - 1
M
vs St. Andrews (E)
1 - 3
G
vs Vittoriosa Stars (E)
2 - 0
G
vs Fgura United (E)
2 - 1
G
vs St. Andrews (D)
1 - 3
Fgura United — Son 5 Maç
M
vs Pietà Hotspurs (D)
2 - 1
G
vs Attard (E)
3 - 1
M
vs Pietà Hotspurs (E)
1 - 2
M
vs Pietà Hotspurs (E)
0 - 4
G
vs Pietà Hotspurs (D)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.02.2025 | Challenge Cup | Pietà Hotspurs | 2 - 1 | Fgura United |
| 26.10.2024 | Challenge League | Fgura United | 1 - 2 | Pietà Hotspurs |
| 30.09.2023 | Challenge League | Fgura United | 0 - 4 | Pietà Hotspurs |
| 11.03.2022 | Challenge League | Pietà Hotspurs | 1 - 3 | Fgura United |
| 05.12.2021 | Challenge League | Fgura United | 0 - 1 | Pietà Hotspurs |
| 10.12.2020 | Challenge League | Pietà Hotspurs | 2 - 2 | Fgura United |