Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Thailand
Thai League 2 •
22.02.2026 — 14:30
Nakhon Si Thammarat
Elo: 1465λ (Beklenen Gol): 1.11
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Chiangmai United
Elo: 1450λ (Beklenen Gol): 1.43
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nakhon Si Thammarat - Chiangmai United mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 1.43 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chiangmai United %43.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nakhon Si Thammarat xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Chiangmai United xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%28.3
X (Beraberlik)
%28.2
2 (Deplasman)
%43.4
Çifte Şans 1X: %56.6
Çifte Şans X2: %71.7
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %73.0
1.5 Alt: %27.0
2.5 Üst: %46.6
2.5 Alt: %53.4
3.5 Üst: %25.1
3.5 Alt: %74.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.9
KG Yok
%48.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
0-1
%10.4
1-2
%9.0
0-0
%8.8
0-2
%8.1
1-0
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.1
İY X: %44.6
İY 2: %32.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.3
İY 0.5 Alt: %32.7
İY 1.5 Üst: %32.4
İY 1.5 Alt: %67.6
İY 2.5 Üst: %10.8
İY 2.5 Alt: %89.2
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.31
+
Dep
4.79
=
Toplam
9.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.8
8.5 Alt: %44.2
9.5 Üst: %42.7
9.5 Alt: %57.3
10.5 Üst: %30.7
10.5 Alt: %69.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.19 Korner (Ev: 1.98, Dep: 2.21)
İY 4.5 Üst: %40.8
İY 4.5 Alt: %59.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.1 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %49.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.7
Ev: 10.8 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
7.9
Ev: 3.8 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %58.8
21.5 Alt: %41.2
23.5 Şut Üst: %42.2
23.5 Alt: %57.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.7
7.5 Alt: %46.3
8.5 İsabetli Üst: %39.7
8.5 Alt: %60.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNakhon Si Thammarat
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chiangmai United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nakhon Si Thammarat (+0.25)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chiangmai United (-0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.87
%53.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.15
%46.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.76 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.6 |
| -1.25 | @8.02 | %12.5 | %0.0 | @1.14 | %87.5 |
| -1.00 | @7.27 | %13.8 | %16.9 | @1.16 | %86.3 |
| -0.75 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.53 | %28.4 | %0.0 | @1.40 | %71.7 |
| -0.25 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| 0.0 | @2.53 | %39.6 | %28.4 | @1.65 | %60.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +0.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +0.75 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
| +1.00 | @1.37 | %72.8 | %22.1 | @3.68 | %27.2 |
| +1.25 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +1.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.45 | %68.7 | %0.0 | @3.20 | %31.3 |
| +2.00 | @1.58 | %63.1 | %26.5 | @2.71 | %36.9 |
| +2.25 Ana Hat | @1.87 | %53.5 | %0.0 | @2.15 | %46.5 |
| +2.50 | @2.16 | %46.4 | %0.0 | @1.86 | %53.6 |
| +2.75 | @2.51 | %39.9 | %0.0 | @1.66 | %60.1 |
| +3.00 | @3.17 | %31.6 | %21.6 | @1.46 | %68.4 |
| +3.25 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.50 | @4.04 | %24.7 | %0.0 | @1.33 | %75.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 10.4% | 8.1% | 3.9% | 1.4% | 0.4% |
| 1 Gol | 7.9% | 13.5% | 9.0% | 4.3% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.9% | 7.0% | 5.0% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.8% | 2.6% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Nakhon Si Thammarat — Son 5 Maç
M
vs Bangkok (E)
0 - 4
M
vs Sisaket United (D)
3 - 0
G
vs Sisaket United (E)
3 - 1
B
vs Bangkok (D)
1 - 1
M
vs Sisaket United (D)
2 - 1
Chiangmai United — Son 5 Maç
M
vs Nong Bua Pitchaya (D)
1 - 0
B
vs Kasetsart FC (E)
1 - 1
M
vs Kasetsart FC (D)
2 - 0
B
vs Kasetsart FC (E)
1 - 1
G
vs Kasetsart FC (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.