Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
17.03.2026 — 22:45
Wroxham
Elo: 1484λ (Beklenen Gol): 1.06
0 - 0
Tamamlandı
Maldon & Tiptree
Elo: 1531λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wroxham - Maldon & Tiptree mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Maldon & Tiptree %49.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wroxham xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Maldon & Tiptree xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.1
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%49.3
Çifte Şans 1X: %50.7
Çifte Şans X2: %75.9
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.1
0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.4
1.5 Alt: %24.6
2.5 Üst: %49.8
2.5 Alt: %50.3
3.5 Üst: %27.8
3.5 Alt: %72.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.1
KG Yok
%47.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
0-1
%10.3
1-2
%9.5
0-2
%9.0
0-0
%7.9
1-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.7
İY X: %43.1
İY 2: %36.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.0
İY 0.5 Alt: %31.0
İY 1.5 Üst: %34.4
İY 1.5 Alt: %65.6
İY 2.5 Üst: %11.9
İY 2.5 Alt: %88.1
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.21
+
Dep
5.18
=
Toplam
9.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.4
8.5 Alt: %40.6
9.5 Üst: %46.3
9.5 Alt: %53.7
10.5 Üst: %34.0
10.5 Alt: %66.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 1.94, Dep: 2.38)
İY 4.5 Üst: %43.3
İY 4.5 Alt: %56.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.5 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %55.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.5
Ev: 10.5 • Dep: 13
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.7 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %64.8
21.5 Alt: %35.2
23.5 Şut Üst: %48.5
23.5 Alt: %51.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.3
7.5 Alt: %42.7
8.5 İsabetli Üst: %43.3
8.5 Alt: %56.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWroxham
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Maldon & Tiptree
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wroxham (+0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Maldon & Tiptree (-0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.76 | %9.3 | %0.0 | @1.10 | %90.7 |
| -1.25 | @9.96 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -1.00 | @9.16 | %10.9 | %14.9 | @1.12 | %89.1 |
| -0.75 | @5.53 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| -0.50 | @4.14 | %24.2 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -0.25 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| 0.0 | @3.03 | %33.0 | %26.8 | @1.49 | %67.0 |
| +0.25 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +0.75 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +1.00 | @1.51 | %66.3 | %23.1 | @2.97 | %33.7 |
| +1.25 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.42 | %29.3 |
| +1.50 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +2.00 | @1.50 | %66.6 | %25.8 | @2.99 | %33.4 |
| +2.25 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +2.50 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.75 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| +3.00 | @2.85 | %35.0 | %22.1 | @1.54 | %65.0 |
| +3.25 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| +3.50 | @3.66 | %27.3 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.9% | 10.4% | 9.1% | 4.9% | 1.9% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.5% | 12.8% | 9.6% | 5.1% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.9% | 6.3% | 5.1% | 2.7% | 1.1% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.4% | 2.2% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Wroxham — Son 5 Maç
M
vs Felixstowe & Walton Utd (E)
0 - 2
B
vs Gorleston (D)
0 - 0
B
vs Gorleston (D)
2 - 2
M
vs Gorleston (E)
1 - 2
M
vs Gorleston (E)
0 - 1
Maldon & Tiptree — Son 5 Maç
B
vs Aveley (E)
0 - 0
M
vs Aveley (D)
5 - 3
M
vs Aveley (E)
0 - 1
G
vs Aveley (E)
3 - 1
G
vs Aveley (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.