Maç Listesine Dön
İngiltere Non League Div One - Isthmian North • 28.03.2026 — 18:00

Wroxham

Elo: 1484
λ (Beklenen Gol): 0.97
1 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Stanway Rovers

Elo: 1486
λ (Beklenen Gol): 1.31
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wroxham - Stanway Rovers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.97, Dep: 1.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stanway Rovers %43.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %39.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wroxham xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stanway Rovers xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.97 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %26.8
X (Beraberlik) %30.0
2 (Deplasman) %43.2

Çifte Şans 1X: %56.8
Çifte Şans X2: %73.2
Çifte Şans 12: %70.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.8 0.5 Alt: %11.2
1.5 Üst: %67.4 1.5 Alt: %32.6
2.5 Üst: %39.9 2.5 Alt: %60.1
3.5 Üst: %19.7 3.5 Alt: %80.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %46.4
KG Yok %53.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%14.0
0-1
%12.4
0-0
%11.2
1-0
%9.0
0-2
%8.7
1-2
%8.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.5 İY X: %47.1 İY 2: %31.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.5 İY 0.5 Alt: %36.6
İY 1.5 Üst: %28.0 İY 1.5 Alt: %72.0
İY 2.5 Üst: %8.5 İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0 İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.04
+
Dep 4.53
=
Toplam 8.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.6 8.5 Alt: %51.4
9.5 Üst: %35.6 9.5 Alt: %64.4
10.5 Üst: %24.4 10.5 Alt: %75.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.94 Korner (Ev: 1.86, Dep: 2.08)
İY 4.5 Üst: %36.0 İY 4.5 Alt: %64.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %36.6 | Eşit: %13.7 | Dep: %49.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 21.1
Ev: 10 • Dep: 11.2
İsabetli Şut 7.4
Ev: 3.5 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.4 21.5 Alt: %54.6
23.5 Şut Üst: %29.4 23.5 Alt: %70.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %45.7 7.5 Alt: %54.3
8.5 İsabetli Üst: %32.1 8.5 Alt: %67.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Wroxham
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stanway Rovers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Wroxham (+0.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stanway Rovers (-0.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.85
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @10.04 %10.0 %0.0 @1.11 %90.0
-1.25 @9.19 %10.9 %0.0 @1.12 %89.1
-1.00 @8.35 %12.0 %16.8 @1.14 %88.0
-0.75 @4.98 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-0.50 @3.73 %26.8 %0.0 @1.37 %73.2
-0.25 @3.17 %31.6 %0.0 @1.46 %68.5
0.0 @2.61 %38.3 %30.0 @1.62 %61.7
+0.25 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
+0.50 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.2
+0.75 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+1.00 @1.36 %73.8 %23.0 @3.82 %26.2
+1.25 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.8
+1.50 @1.25 %79.8 %0.0 @4.95 %20.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
+2.00 @1.82 %54.9 %27.6 @2.22 %45.1
+2.25 Ana Hat @2.17 %46.1 %0.0 @1.85 %53.9
+2.50 @2.52 %39.7 %0.0 @1.66 %60.3
+2.75 @3.04 %32.9 %0.0 @1.49 %67.1
+3.00 @4.10 %24.4 %20.3 @1.32 %75.6
+3.25 @4.62 %21.6 %0.0 @1.28 %78.4
+3.50 @5.15 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 11.2% 12.4% 8.8% 3.8% 1.2% 0.3%
1 Gol 9.0% 14.0% 8.5% 3.7% 1.2% 0.3%
2 Gol 4.9% 6.3% 4.1% 1.8% 0.6% 0.2%
3 Gol 1.6% 2.1% 1.3% 0.6% 0.2% 0.1%
4 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Wroxham — Son 5 Maç
G vs Newmarket Town (D)
0 - 3
B vs Maldon & Tiptree (E)
0 - 0
M vs Felixstowe & Walton Utd (E)
0 - 2
B vs Gorleston (D)
0 - 0
B vs Gorleston (D)
2 - 2
Stanway Rovers — Son 5 Maç
G vs Mildenhall Town (D)
1 - 2
B vs Downham Town (D)
2 - 2
G vs Tilbury (D)
1 - 2
M vs Tilbury (D)
3 - 1
M vs Tilbury (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.