Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Isthmian North •
04.04.2026 — 17:00
Waltham Abbey
Elo: 1556λ (Beklenen Gol): 3.32
4 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Concord Rangers
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%79
Waltham Abbey - Concord Rangers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.32, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waltham Abbey %80.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%68.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Waltham Abbey xG
3.47
Dengeli
Concord Rangers xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%80.0
X (Beraberlik)
%12.2
2 (Deplasman)
%7.9
Çifte Şans 1X: %92.1
Çifte Şans X2: %20.0
Çifte Şans 12: %87.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2
0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.5
1.5 Alt: %6.5
2.5 Üst: %81.0
2.5 Alt: %19.0
3.5 Üst: %63.3
3.5 Alt: %36.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.1
KG Yok
%36.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%8.2
3-0
%7.8
2-1
%7.4
2-0
%7.0
4-1
%6.8
4-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %61.2
İY X: %27.8
İY 2: %11.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.0
İY 0.5 Alt: %15.0
İY 1.5 Üst: %58.5
İY 1.5 Alt: %41.5
İY 2.5 Üst: %30.2
İY 2.5 Alt: %69.8
İY 3.5 Üst: %12.1
İY 3.5 Alt: %87.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.76
+
Dep
3.98
=
Toplam
12.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.8
8.5 Alt: %11.2
9.5 Üst: %81.7
9.5 Alt: %18.3
10.5 Üst: %72.6
10.5 Alt: %27.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.86 Korner (Ev: 4.03, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %69.6
İY 4.5 Alt: %30.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %88.7 |
Eşit: %4.7 |
Dep: %6.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.6
Ev: 24 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
11.9
Ev: 8.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.6
21.5 Alt: %1.4
23.5 Şut Üst: %96.5
23.5 Alt: %3.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.7
7.5 Alt: %9.3
8.5 İsabetli Üst: %84.0
8.5 Alt: %16.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWaltham Abbey
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Concord Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Waltham Abbey (-1.75)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Concord Rangers (+1.75)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %21.9
+4.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.72 | %58.3 | %0.0 | @2.40 | %41.7 |
| -1.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.81 | %35.5 |
| -1.00 | @1.39 | %72.1 | %19.2 | @3.59 | %27.9 |
| -0.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.02 | %24.9 |
| -0.50 | @1.29 | %77.5 | %0.0 | @4.44 | %22.5 |
| -0.25 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| 0.0 | @1.11 | %89.8 | %13.7 | @9.80 | %10.2 |
| +0.25 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.58 | %9.5 |
| +0.50 | @1.10 | %91.2 | %0.0 | @11.36 | %8.8 |
| +0.75 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.49 | %6.1 |
| +1.00 | @1.03 | %96.9 | %5.8 | @31.72 | %3.2 |
| +1.25 | @1.03 | %96.9 | %0.0 | @32.70 | %3.1 |
| +1.50 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @33.69 | %3.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.69 | %7.9 |
| +2.00 | @1.09 | %91.5 | %14.1 | @11.73 | %8.5 |
| +2.25 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.47 | %15.5 |
| +2.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +2.75 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +3.00 | @1.37 | %73.2 | %20.0 | @3.74 | %26.8 |
| +3.25 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +3.50 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.42 | %41.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.8% | 1.1% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 4.4% | 5.4% | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.9% | 8.3% | 4.4% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.7% | 9.2% | 4.8% | 1.7% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 7.3% | 7.6% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.8% | 5.1% | 2.7% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
Waltham Abbey — Son 5 Maç
G
vs Heybridge Swifts (D)
0 - 2
M
vs Bowers & Pitsea (D)
3 - 1
G
vs Brantham Athletic (E)
4 - 0
B
vs Concord Rangers (D)
1 - 1
G
vs Concord Rangers (E)
3 - 1
Concord Rangers — Son 5 Maç
G
vs Downham Town (E)
3 - 0
M
vs Bowers & Pitsea (D)
4 - 2
B
vs Waltham Abbey (E)
1 - 1
M
vs Waltham Abbey (D)
3 - 1
M
vs Waltham Abbey (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Concord Rangers | 1 - 1 | Waltham Abbey |
| 12.04.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Waltham Abbey | 3 - 1 | Concord Rangers |
| 04.01.2025 | Non League Div One - Isthmian North | Concord Rangers | 2 - 3 | Waltham Abbey |